WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Odpowiedzialność biura rachunkowego 

Biuro rachunkowe Kraków tworzy stały zespół pracowników, którzy mają wysokie kompetencje zawodowe i doświadczenie we współpracy z różnymi podmiotami gospodarczymi. Nasz zakres działania jest dość szeroki; począwszy od prowadzenia pełnej księgowości firmy, przez rozliczenia ZUS, ewidencję ryczałtu i VAT, a skończywszy na doradztwie gospodarczym i finansowym.

Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak również bardziej rozbudowane organizacyjnie przedsiębiorstwa. Każdy właściciel firmy, niezależnie czy dopiero zaczyna prowadzić firmę, czy ją restrukturyzuje, może liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo naszych ekspertów.

Wszyscy księgowi przez nas zatrudnieni posiadają Certyfikaty Ministra Finansów i ubezpieczanie OC, ponieważ ważną dla nas kwestią jest odpowiedzialność biura rachunkowego za profesjonalne i terminowo przeprowadzone procesy księgowe. Nasze biuro rachunkowe jest miejscem przyjaznej księgowości, dlatego bez obaw mogą się Państwo do nas zwrócić o pomoc i powierzyć nam najbardziej zawiłe sprawy. Nasi doradcy zrobią wszystko, by znaleźć dla Państwa najlepsze z możliwych rozwiązań na gruncie ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych.

Osobnym pionem naszej kancelarii podatkowej jest księgowość online, z której chętnie korzystają mobilni przedsiębiorcy, ceniący sobie niezależność i elastyczne formy współpracy biznesowej. W tym przypadku mogą liczyć również na pełną odpowiedzialność biura rachunkowego, które zadbało o odpowiednie, wysokiej klasy systemy informatyczne, chroniące poufność danych. W specjalnym programie do rachunkowości online mają Państwo do dyspozycji  program do księgowania faktur, w którym, całodobowo można przesyłać do nas rozliczenia. Każda firma, która nawiązuje współpracę z naszym biurem, może liczyć na preferencyjne warunki i pomoc dedykowanej do obsługi firmy, księgowej.

Biuro rachunkowe Kraków daje całkowitą gwarancję solidności i terminowości usług, za którymi stoi konkretna osoba, odpowiedzialna za skuteczną realizację polityki rachunkowości firmy. Biuro rachunkowe, którym zarządzamy, jest doskonale zorganizowane, dzięki czemu wszystkie powierzone zdania realizujemy na czas, a Państwo mogą skoncentrować się na rozwijaniu Swojego biznesu.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami za pomocą- e-maila, telefonicznie, poprzez komunikatory lub osobiście. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych