WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Oferta biura rachunkowego 

Biuro rachunkowe na Rynku Głównym w Krakowie jest bez wątpienia jednym z najprężniej rozwijających się centrów księgowości outsourcingowej w tej części Polski. Funkcjonujemy w tej branży usług od wielu lat i dzięki doskonałej i konsekwentnej pracy naszego wykwalifikowanego personelu, utrzymujemy stały, wysoki poziom obsługi zleceń. Rozwijamy się wraz z naszymi Klientami i wspólnie obserwujemy zmieniające się przepisy podatkowe oraz warunki prowadzenia biznesu w Polsce i za granicą.

Nasi biegli, certyfikowani księgowi i doradcy – prawni oraz finansowi, na stałe mają wpisane w grafik uczestnictwo w ważnych, branżowych konferencjach i szkoleniach, tak aby być na bieżąco informować naszych zleceniodawców o możliwościach i udogodnieniach dotyczących efektywnej polityki rachunkowości firmy.

Nasze biuro rachunkowe Kraków to solidna i bezpieczna księgowość według standardów europejskich. W zależności od rodzaju zleconego nam procesu, staramy się jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb i wymagań. Pion doradczy w naszej firmie pełni bardzo ważną rolę, ponieważ to od wyboru odpowiedniej strategii działania często zależy dalszy los firmy.

Mamy do obsługi firmy z różnych sektorów biznesowych, dlatego, bez obaw, mogą się do nas zgłaszać zarówno firmy usługowe, handlowe, jak i produkcyjne. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie i umiejętności, z których mogą Państwo skorzystać przy rozkręcaniu swojego biznesu lub w trakcie restrukturyzacji działalności. Przez te procesy nasze biuro rachunkowe bezkolizyjnie Państwa przeprowadzi.

Oferta biura rachunkowego obejmuje: prowadzenie kompleksowej księgowości (księgi rachunkowe, księgi handlowe, ewidencja VAT i ryczałt, sprawozdania finansowe, kadry i płace i inne) oraz uproszczonej w formie wirtualnej (księgowość online). Rachunkowość online jest szczególnie preferowana przez przedsiębiorców, którzy działają mobilnie i zależy im na elastycznych formach współpracy.

Nasze biuro rachunkowe ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i przygotowane specjalne, sprawdzone w praktyce, narzędzia logistyczne. Każda zgłaszająca się do nas firma, zainteresowana mobilną księgowością, otrzymuje do obsługi dedykowanego księgowego, z którym może na bieżąco kontaktować się, korzystając z dowolnego kanału (przez Skype, telefonicznie, e-mail, GG). Dbamy o to, by oferta biura rachunkowego wychodziła naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Mamy na uwadze także kwestię komunikacji z naszym biurem, która w naszym założeniu ma być szybka i sprawna, gdyż podobnie jak Państwo, my również cenimy dobrą organizację czasu i jesteśmy nastawieni na jego efektywne wykorzystanie. Nasze biuro rachunkowe zapewnia również pełen komfort współpracy biznesowej, dlatego jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej i wszyscy nasi pracownicy mają udokumentowane kwalifikacje zawodowe (Certyfikaty MF).

Jeśli poszukują Państwo bezpiecznego i rekomendowanego biura rachunkowego, które daje 100% gwarancję rzetelności, zapraszamy do nas! 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych