WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Oferty biur rachunkowych 

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z mnóstwem obowiązków, do których wymagana jest wiedza specjalistyczna, ale zazwyczaj jedna osoba nie jest ekspertem od wszystkiego. Jeśli nie jesteś biegłym księgowym i nie masz takiej osoby jako współpracownika, warto zbadać szczegółowo oferty biur rachunkowych i wybrać najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie.

Biuro rachunkowe Kraków proponuje rzetelne i kompleksowe usługi księgowe oraz doradcze, realizowane w oparciu o gruntowną wiedzę biegłych księgowych, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy, które zakładają pełną odpowiedzialność naszych księgowych za prawidłowo i w terminach przeprowadzone procesy księgowe. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu nasi Klienci mają całkowity komfort współpracy i mogą nam powierzyć prowadzenie finansów w Swojej firmie. Nasze renomowane biuro rachunkowe dba o wysoką jakość usług, ponieważ zależy nam na długofalowej współpracy, podobnie jak Państwo, my również dbamy o dobrą pozycję na rynku i inwestujemy w budowanie wartościowych kontaktów biznesowych.

Wśród stałych Klientów mamy różnego typy firmy – produkcyjne, usługowe, handlowe, co pozwala nam na szerszy ogląd na temat prowadzenia biznesu w poszczególnych sektorach gospodarczych. Dzięki tej wiedzy staramy się ustalić korzystną – z perspektywy rozwoju firmy- politykę rachunkowości.

Zakres naszych działań jest bardzo rozległy - począwszy od pomocy przy zakładaniu firmy, poprzez prowadzenie KPiR i KH, rozliczeń ZUS i VAT, a skończywszy na doradztwie gospodarczym, które jest świadczone przez certyfikowanych pracowników (należą do nich prawnicy, biegli rewidenci i księgowi). Chętnie podejmujemy również doraźne czynności takie jak: porządkowanie dokumentów finansowych, wyprowadzenie zaległości czy roczne rozliczenia zeznań podatkowych.

Posiadamy także atrakcyjne usługi dla firm, które cenią nowoczesne i niezależne sposoby współpracy. Oferta wirtualnego biura takie właśnie propozycje ma dla Państwa i jeśli tylko są Państwo gotowi na porządki w Swojej firmie, zmierzające w stronę ograniczenia kosztów podatkowych, nasi doradcy chętnie „wymiotą” wszelkie zalegające zobowiązania, tak by zostawić Państwu czyste przedpole. Mogą je Państwo dowolnie zagospodarować.

Jedną z naszych propozycji jest outsourcing usług sekretarskich, administracyjnych i rachunkowych. Oferta ta obejmuje m.in. prestiżowy adres dla firm, kompleksową obsługę przedsiębiorstwa (księgowa, kadrowa, finansowa), dostęp do aplikacji wirtualnej księgowości oraz program do generowania faktur VAT. Zanim podejmiesz poważną, wiążącą decyzję o współpracy z firmą księgową, poznaj oferty biur rachunkowych i zorientuj się, które z nich najbardziej odpowiadają Twojej wizji prowadzenia działalności.

Jeśli masz jakieś pytania do nas lub chciałbyś poznać bliżej naszą ofertę, nie zwlekaj- napisz lub zadzwoń, odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych