WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Ogólnopolskie biuro rachunkowe 

Zakładając własną działalność gospodarczą, należy dokonać wszelkich starań, aby zarządzanie firmą było sprawne i zmierzało w kierunku jej rozwoju.

Ogólnopolskie biuro rachunkowe oferuje fachową obsługę w zakresie księgowości oraz rachunkowości. Nasi księgowi pracują w zawodzie od wielu lat i stale dbają o podnoszenie swoich kwalifikacji, czego dowodem są Certyfikaty Ministra Finansów. Prowadzimy zarówno tradycyjną księgowość, jak i usługi mobilne, które są ostatnio „ na czasie”, dlatego warto zastanowić się, czy nowoczesne rozwiązania, które proponują wirtualne biura, nie są najbardziej odpowiednie dla Państwa wizji rozwoju firmy.

W dzisiejszych czasach równolegle życie toczy się w Internecie i już nie tylko dotyczy to działań o charakterze prywatnym, lecz coraz częściej środowisk pracy przenosi się do świata wirtualnego. Dlaczego tak się dzieje? Znasz powiedzenie: „Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze?”. Dużo w tym racji, ponieważ usługi mobilne, realizowane przez większość wirtualnych biur, wpływają na znaczną redukcję kosztów firmowych, które trzeba ponosić w związku z wynajmem biura i zatrudnieniem pracowników.

Dużo firm, początkowo działających lokalnie, z biegiem czasu zaczyna otwierać oddziały w innych miastach, skąd mają nowych klientów. Tutaj pojawia się często bariera w postaci wysokich kosztów utrzymania filii przedsiębiorstwa. Jak tego uniknąć? Najlepszym rozwiązaniem jest ogólnopolskie biuro rachunkowe, które działa również mobilnie, oferując pewne i sprawdzone usługi wirtualnego sekretariatu (usługi księgowe, sekretarskie, kadry i płace i inne).  Siedziba naszego wirtualnego biura mieści się na Rynku Głównym w Krakowie i, jeśli jesteś nastawiony na prestiż i chcesz pokazać się kontrahentom jako pewny i wiarygodny przedsiębiorąca, możesz pod tym adresem zarejestrować Swoją firmę. W razie potrzeby możesz elastycznie umawiać się w biurze na Rynku na spotkania biznesowe.

Nasze ogólnopolskie biuro rachunkowe zapewnia również obsługę kadrowo-administracyjną oraz księgową Twojego przedsiębiorstwa, udostępniając także program do wystawiania faktur i podgląd księgowości online (tzw. Pulpit Menadżera).

Młodym przedsiębiorcom, którzy dopiero wkraczają do świata biznesu, pomagamy założyć własną firmę, oferując pomoc w jej rejestracji. Wiele osób ma problem z wypełnieniem dokumentów, wymaganych przy zakładaniu spółki – nasi pracownicy, wykorzystując praktyczną wiedzę, udzielają instrukcji jak je wypełnić. Nawet z pozoru najbardziej błahe czynności mają znaczenia dla dalszego rozwoju firmy - każda omyłka może Cię w przyszłości sporo kosztować. Ogólnopolskie biuro rachunkowe mam uprawienia, by reprezentować również Twoją firmę przed US oraz ZUS oraz innymi instytucjami państwowymi.

Skontaktuj się z naszym biurem już dziś, być może aktualne promocje, które przygotowaliśmy, okażą się dla Ciebie „strzałem w dziesiątkę”! Zgłoś się do nas za pośrednictwem – Skype, email, telefonu, GG, faksu.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych