WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Outsourcing księgowości 

Biuro rachunkowe Kraków oferuje profesjonalny outsourcing księgowości; w tym obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie ksiąg rachunkowych i handlowych, deklaracje podatkowe, ryczałt ewidencjonowany, sporządzanie analiz finansowych oraz doradztwo gospodarcze i podatkowe.

Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz z podmiotami gospodarczymi z różnych branż. Dzięki tej wszechstronności mamy szeroki ogląd na sposób funkcjonowania firm w poszczególnych sektorach i możemy zaproponować Klientom efektywne rozwiązania finansowe, które przyczynią się do obniżenia kosztów prowadzenia firmy. Stawiamy na aktywny rozwój we współpracy z naszymi Klientami, dlatego nie zamykamy się na Państwa sugestie i propozycje.

Nasze biuro rachunkowe posiada Certyfikat Ministra Finansów i ubezpieczanie od odpowiedzialności cywilnej, co sprawia, że nasz Klient ma całkowitą pewność i spokój co do właściwego gospodarowania finansami firmy. Nie odgradzamy się murem do Państwa, a wręcz przeciwnie, staramy się być cały czas „w zasięgu ręki”, dzięki wirtualnym metodom komunikacji – poprzez Skype, GG, mail czy telefon. Bardzo chętnie spotykamy się także bezpośrednio z Państwem w razie pytań, czy potrzeby szerszego omówienia interesujących Państwa zagadnień.

Naszym „najmłodszym dzieckiem”, o które szczególnie dbamy, jest księgowość online, do której mają Państwo bezpośredni dostęp poprzez Panel Managera. Wprowadziliśmy to ułatwienie, aby mogli Państwo automatycznie przesyłać do naszej Kancelarii faktury i jednocześnie cały czas mieć wgląd w prowadzone przez nas procesy rozliczeniowe.

Biuro rachunkowe Kraków świadczy także usługi w zakresie pośrednictwa w urzędach finansowych tj. ZUS czy US. Na podstawie Państwa pełnomocnictwa, jesteśmy w stanie szybko i solidnie załatwić wszystkie niezbędne formalności takie jak: założenie firmy, przygotowanie i nadzór nad dokumentacją finansową. Wiemy z doświadczenia, że te, wydawałoby się, zwyczajne obowiązki, pochłaniają dużo Państwa cennego czasu i kosztują dużo nerwów. Dla nas to rutynowe czynności, które wykonujemy sumiennie i dość regularnie. Nie ma zatem miejsca na jakiekolwiek pomyłki, które mogą się zdarzyć mniej wprawnym osobom i często wiążą się z koniecznością dodatkowych opłat ( np. za zmiany w KRS-e).  W przypadku zakupu wirtualnego adresu firmy w centrum, dodatkowo możemy zapewnić Państwu, iż firma będzie podlegać pod przyjazny Urząd Skarbowy i wszelkie czynności formalne będę przebiegać bezkolizyjnie.

Oferowany przez nas outsourcing księgowości to dobre i sprawdzone rozwiązanie, z którego z każdym rokiem, korzysta coraz więcej wymagających Klientów. Nie muszą już Państwo spędzać całego czasu w biurze i zatrudniać etatowej księgowej. Zlecając konkretne zadania naszym wykwalifikowanym księgowym, mają Państwo absolutną pewność bezpieczeństwa i solidności   powierzonych nam zadań.

Nasze biuro rachunkowe chętnie rozwiąże wszystkie Państwa problemy, które stoją na drodze do efektywnego zarządzania polityką finansową firmy. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych