WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Outsourcing usług księgowych 

Biuro rachunkowe Kraków to przede wszystkim wieloaspektowa obsługa księgowa Państwa firmy. Potwierdzeniem profesjonalizmu i doświadczenia naszych księgowych są Certyfikaty wydawane przez Ministra Finansów. Outsourcing usług księgowych – tak w skrócie można określić zakres naszej działalności. Oferujemy pomoc przy rejestracji Państwa firmy. Otrzymają Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, jak również instrukcje wypełnienia niezbędnych wniosków i formularzy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz wiedzę praktyczną.

Wiemy, iż rejestracja firmy napotyka na niemałe trudności. Ważne jest, aby nie popełnić żadnego, nawet najmniejszego błędu, który będzie Państwa sporo kosztować – mowa tu nie tylko o pieniądzach, ale również o czasie, który dla każdego przedsiębiorcy jest bezcenny. Przykładowo każdorazowa zmiana w KRS to koszt kilkuset złotych, a czas oczekiwania – nawet do kilku miesięcy. Dlatego też pomagamy Państwu od A do Z, proponując oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Biuro rachunkowe reprezentuje Klientów w różnych instytucjach – np. w US czy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Wiemy, że przedsiębiorca to osoba, która zazwyczaj ma wiele spraw do załatwienia, a za mało czasu, dlatego też oferujemy odbiór dokumentów z Państwa firmy – prosimy tylko o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.

Niezwykle atrakcyjna jest usługa Wirtualnego Biura Kraków, jeśli chodzi świadczony przez nasze biuro outsourcing usług księgowych, w którym zawiera się obsługa kadrowa oraz księgowo-prawna, możliwość podglądu finansów on-line czy też specjalny program do fakturowania, co znacznie zaoszczędzi tak cenny dla Państwa czas.

Biuro rachunkowe stawia również na łatwy kontakt – mogą Państwo się z nami skontaktować przez GG, Skype, telefon, faks lub email.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych