WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Pełna księgowość kraków 

Biuro rachunkowe Kraków zajmuje się kompleksową realizacją zleceń z zakresu księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego i prawnego dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku usług finansowych, na którą przez lata pracowali nasi certyfikowani księgowi, rady prawni i biegli rewidenci.

Pełna księgowość Kraków to dziedzina, w której się specjalizujemy, z powodzeniem obsługując firmy z różnych sektorów gospodarczych. Dzięki temu mamy szerokie spojrzenie na wiele tematów i wiemy jak dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie pod kątem polityki rachunkowości firmy. Nasi doradcy doskonale znają się na kwestiach związanych z optymalizacją podatkową, co szczególnie cenią przedsiębiorcy nastawieni na redukcję kosztów firmowych. Klienci, którzy zgłaszają się do naszego biura, najczęściej oczekują sprawnej, terminowej i doskonale zorganizowanej współpracy, z kompetentnym księgowym, który będzie mógł zapewnić firmie pewne funkcjonowanie na rynku.

Stawiamy na nowoczesność, jeśli chodzi o formy komunikacji z naszymi Klientami. Wszyscy nasi księgowi i doradcy są dostępni wirtualnie i w razie pytań czy wątpliwości, mogą Państwo komunikować się z nimi poprzez Skype, telefon, e-mail bądź GG. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy ewentualne Państwa wątpliwości. Dedykowani do obsługi firmy pracownicy, w sytuacjach niecierpiącej zwłoki, mogą umówić się w Państwa siedzibie firmy i odebrać ważne dokumenty czy uzgodnić inne, pilne sprawy.

Nasze biuro rachunkowe charakteryzuje się dobrą organizacją pracy oraz indywidualnym i analitycznym podejściem do każdego zlecenia. Biuro rachunkowe Kraków jest w pełni bezpiecznym partnerem biznesowym, ponieważ posiadamy ubezpieczanie od odpowiedzialności cywilnej i zapewniamy najwyższy komfort współpracy. Cenisz niezależność i swobodę działania? Nasz outsourcing księgowy powinien spełnić Twoje oczekiwania. Wdrożyliśmy bowiem intuicyjny program do księgowości online, w którym jest możliwość całodobowego przesyłania faktur. Zainwestowaliśmy także w specjalistyczne programy informatyczne, tak aby zapewnić poufność i bezpieczeństwo Państwa danych.

Pełna księgowość Kraków to oferta dla firm, które chcą się rozwijać w oparciu o wiedzę i wysokie umiejętności naszych biegłych specjalistów ds. rachunkowości, prawa podatkowego i gospodarczego. Nasi pracownicy także stawiają na rozwój zawodowy i stale podnoszą swoje kwalifikację, uczestnicząc w wybranych szkoleniach i konferencjach branżowych.

Chcesz współpracować z najlepszymi i mieć aktualną wiedzę o zmieniających się przepisach prawnych? Zapraszamy do nas!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych