WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Pełna księgowość 

Wybór biura rachunkowego, które spełnia oczekiwania i potrzeby danego przedsiębiorcy nie jest sprawą prostą, ponieważ na rynku istnieje wiele firm, proponujących podobne usługi i czasem trudno dokonać właściwego wyboru. Czym zatem się kierować? Klienci naszego biura rachunkowego postawili na wysoką jakość obsługi zleceń oraz pełną gwarancję bezpieczeństwa finansowego. Czy to słuszne kryteria? Na te pytania musisz sobie sam odpowiedzieć, biuro rachunkowe Kraków może jednie przedstawić Ci możliwości, jakimi dysponuje w zakresie zleceń z różnych branż i rodzajów działalności gospodarczej.

Mamy duże doświadczenie poparte konkretnymi, zrealizowanymi już zadaniami od firm, które zdecydowały się na stałą współpracę z nami. W zakres naszych usług wchodzi: pełna księgowość, obsługa kadrowo-płacowa, ewidencja ryczałtowa oraz doradztwo gospodarcze i podatkowe. Mogą nam również Klienci powierzać czynności związane z zakładaniem bądź restrukturyzacją firmy, porządkowaniem dokumentów, wyprowadzeniem zaległości, prowadzeniem korespondencji z organami kontroli podatkowej i sądami oraz inne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy, czynności. W oparciu o rzetelną, udokumentowaną wiedzę i doświadczenie, nasi biegli księgowi wezmą na swoje barki wszelkie codzienne działania, które sprawiają Państwu trudność lub, na których załatwienie nie starcza już Państwu czasu.

Nasze biuro rachunkowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie może zaproponować Klientom optymalną politykę rachunkowości firmy. Strategiczne decyzje dotyczące przyszłości działalności, podjęte w odpowiednim momencie, z pewnością zaowocują stabilną pozycją firmy na rynku. Nasze biuro rachunkowe stawia na nowoczesną, mobilną księgowość, dlatego stworzyliśmy także prężnie rozwijający dział księgowości online, do którego nasz Klient ma darmowy dostęp, po zalogowaniu na Pulpit Managera i może całodobowo przesyłać nam rozliczenia. Można dzięki temu programowi korzystać z szybkiego, intuicyjnego sposobu przesyłania faktur, co znacznie usprawnia wszelkie procesy księgowe. Również w kwestii kontaktu z obsługującym Państwa firmę dedykowanym księgowym, preferujemy elastyczne formy komunikacji: osobiście, telefonicznie, e-mail lub poprzez komunikatory – GG, Skype.

Biuro rachunkowe Kraków daje pełną gwarancję bezpieczeństwa wybranych procesów księgowych, dzięki wykupionej polisie OC  oraz współpracy z najlepszymi specjalistami w branży.  Dbamy bowiem o komfort współpracy biznesowej i chcemy, aby Klienci, którzy jeszcze nas nie znają, mogli bez żadnych wątpliwości, powierzyć nam prowadzenie swojej firmy.

Niezależnie od tego, czy Klienta interesuje pełna księgowość czy uproszczone formy rozliczeń, u nas zawsze może liczyć na poważne i zaangażowane podejście do zlecenia. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych