WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Pełna rachunkowość 

Zespół doświadczonych i wysokokwalifikowanych księgowych biura rachunkowego Kraków zaprasza serdecznie do współpracy podmioty gospodarcze zainteresowane powierzeniem finansów Swojej firmy najlepszym specjalistom na rynku usług księgowych.

Nasza kancelaria podatkowa wyróżnia się przede wszystkim doskonałą organizacją, kompetentną kadrą stałych pracowników, solidną i terminową obsługą zleceń oraz przyjaznym podejściem do każdej problematycznej sytuacji, z którą do nas Państwo przychodzą. Nasze biuro rachunkowe działa w kilku obszarach, z których najważniejsze to: pełna rachunkowość firmy, rozliczenia kadrowo-płacowe, doradztwo podatkowe, a także szeroko zakrojone działania z zakresu controllingu i polityki rachunkowości firmy. Naszym celem jest wypracowanie najbardziej efektywnych metod działania, zmierzających w kierunku obniżenia i zoptymalizowania podatków w firmie. Do każdego zdania podchodzimy rzetelnie i nieszablonowo, starając się dopasować do Państwa potrzeb najbardziej odpowiednią formę i zakres współpracy.

Dla Klientów zainteresowanych mobilnymi sposobami działania, biuro rachunkowe Kraków wychodzi z propozycją wygodnej księgowości online, gdzie, po zalogowaniu na Pulpit Managera, mogą Państwo automatycznie przesyłać do nas faktury, niezależnie od pory dnia i nocy. Mają również Państwo dostęp do Swojego, dedykowanego księgowego, który w pełni bezpiecznie i profesjonalnie, zajmuje się obsługą Państwa działalności i jest do dyspozycji pod telefonem, e-mailem, faksem oraz komunikatorami: Skype i GG. Zawsze można z nim uzgodnić wszelkie wątpliwości, czy w awaryjnych sytuacjach umówić się na spotkanie w siedzibie Państwa firmy, również poza standardowo wyznaczonymi godzinami pracy.

Nasze biuro rachunkowe służy merytoryczną wiedzą i pomocą także na początku Państwa biznesowej drogi. Mamy duże doświadczenie w załatwianiu spraw w urzędach kontroli finansowej i w sądach, dlatego możemy bezpiecznie Państwa przeprowadzić przez procedury rejestracyjne firmy i zapewnić profesjonalne doradztwo prawne. Nasze krakowskie biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC, dzięki czemu mogą Państwo z całkowitą pewnością powierzyć nam prowadzenie wybranych procesów księgowych.

Pełna rachunkowość w wydaniu naszej kancelarii oznacza definitywny koniec zmartwień i trosk o stabilność finansową Państwa działalności. Z nami mogą Państwo, bez zbędnego bagażu nieuregulowanych spraw, piąć się w górę, w kierunku osiągnięcia pewnej i rozwojowej pozycji na rynku.

Gwarantem najwyższej jakości naszej obsługi są biegli księgowi i doradcy, którzy posiadają kierunkowe wykształcenie i umiejętności, potwierdzone Certyfikatami Ministra Finansów, co daje pewność prawidłowego i rzetelnego przeprowadzenia wszelkich procesów księgowych. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych