WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

PIT Kraków 

Konieczność przesyłania zeznań podatkowych PIT do Urzędu Skarbowego jest dla wielu osób przykrym obowiązkiem, który wiąże się z dużym stresem. Nie każdy bowiem czuje się „mocny” w sprawach administracyjnych i często obawa przed fiskusem paraliżuje nasze działania, co sprawia, iż wolimy mieć pewność, że rozliczenia zostaną przeprowadzone w sposób prawidłowy i rzetelny.

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się  sporządzaniem każdego rodzaju zeznań podatkowych. Udzielamy także porad w zakresie rozliczania podatku z tytułu pracy za granicą.  Osoby, które musza wykazać w deklaracji dochód z więcej niż jednego stosunku pracy, czasem potrzebują konsultacji z doradcą podatkowym, który udzieli wszelkich instrukcji jak poprawnie wypełnić zeznanie podatkowe PIT. Kraków to miejsce, gdzie znajduje się siedziba naszego biura rachunkowego- dokładny adres Rynek Główny 28. W razie pytań czy wątpliwości zawsze mogą Państwo przyjść osobiście do naszego biura lub zwrócić się do nas o pomoc, wybierając dowolną formę komunikacji – email, telefonicznie lub za pomocą komunikatorów Skype i GG.

Doradcy podatkowi w naszym biurze zapewniają solidną i terminową realizację zlecenia. Proponujemy konkurencyjne cenny. Zeznania podatkowe wymagające większego nakładu pracy są indywidulanie wyceniane. Z imieniu naszych Klientów dostarczamy deklaracje do właściwego, ze względu na  miejsce zamieszkania podatnika, Urzędu Skarbowego. Znamy „od podszewki” przepisy prawa podatkowego w Polsce i za granicą, dlatego mogą nam Państwo bez ryzyka powierzyć Swoje rozliczenie PIT Kraków.

Nasze biuro rachunkowe świadczy również inne kompleksowe usługi dla osób fizycznych i prawnych m.in. prowadzenie księgowości, kadry i płace, controlling i inne. Nasi biegli księgowi i doradcy zajmują się rejestracją spółek, prowadzeniem korespondencji z urzędami, udzielaniem porad w zakresie prawa podatkowego oraz realizacją rozliczeń podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC, DT). Potrzebujemy tylko podstawowe dane od Państwa, by szybko i sprawie wypełnić formularze podatkowe i przesyłać je do US. Nasi pracownicy korespondują z wieloma organami publicznymi (m.in. US, ZUS) i na co dzień prowadzą korespondencję w imieniu Klientów, dlatego warto skorzystać z ich fachowej wiedzy i doświadczenia. 

Planujesz założyć własną firmę? Chcesz rozliczyć Swój PIT Kraków? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie, wysyłając faks lub pisząc na GG, Skype. Szybko i tanio pomożemy rozliczyć się z urzędem, tak byś mógł spać spokojnie i nie martwić się o to, czy złożone rozliczenie roczne jest prawidłowe. Nasze biuro rachunkowe daję 100% gwarancję bezpieczeństwa realizowanego zlecenia.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych