WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Polityka cookies 

Niniejsza polityka prywatności ustala zasady jakimi kieruje się Wadmex Sp. z o. o. przetwarzając Państwa dane oraz chroniąc informacje dostarczone nam przez Państwa za pośrednictwem niniejszej witryny i ma zastosowanie jedynie do przetwarzania danych osobowych pozyskanych na podstawie formularza kontaktowego (dalej formularz).

Informacje szczegółowe

Wadmex Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-010) przy Rynku Głównym 28 (dalej Spółka) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuje, iż jest administratorem podanych przez Państwa danych osobowych. Wypełnienie formularza oznacza przesłanie zawartych w formularzu danych osobowych do Spółki.

Dane uzyskane na podstawie formularza będą przetwarzane przez Spółkę jedynie do czasu realizacji złożonego przez Państwa wniosku lub pytania. Niezależnie od powyższego, Spółka może przetwarzać Państwa dane osobowe, o ile podstawa do ich przetwarzania wynika z umów zawartych ze Spółką(czynności prawnych), oświadczeń złożonych Spółce lub z przepisów prawa powszechnie obowiązującego.

Informujemy, że Spółka może przekazać dane osobowe uzyskane na podstawie formularza wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa lub zgodnie z Państwa upoważnieniem/zgodą.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne i warunkuje realizację przez Spółkę złożonego przez Państwa wniosku. Jednocześnie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do przetwarzanych przez Spółkę Państwa danych osobowych oraz do ich poprawiania w przypadku, gdy nie są one aktualne lub zgodne ze stanem rzeczywistym, jak również prawo do odwołania wyrażonej zgody na przetwarzanie danych uzyskanych przez Spółkę na podstawie formularza.

W celu zmodyfikowania lub wycofania zgody na przetwarzanie przez Spółkę podanych w formularzu danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: wadmex@wadmex.pl

Na podstawie art.10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) udostępnienie adresu e-mail oznacza zgodę na otrzymanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych