WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Porady księgowe 

Biuro rachunkowe Kraków w ostatnich latach uplasowało się wysoko w rankingach profesjonalnego, rzetelnego i sprawdzonego usługodawcy, który na pierwszym miejscu stawia zadowolenie i sukces finansowy swoich Klientów. Wierzymy, że tylko partnerskie metody współpracy, oparte na zaufaniu i przyjaznym nastawieniu obu stron, mogą poprowadzić firmę do osiągnięcia stabilności finansowej i rozwoju. My z naszymi Klientami rozmawiamy, a nie tylko wykonujemy powierzone nam zadania.

Zajmujemy się m.in. obsługą wybranych procesów księgowych, rozliczeniami VAT, ZUS, ewidencją ryczałtową, analityką finansową pod kątem optymalizacji podatku oraz sporządzaniem sprawozdań i deklaracji podatkowych. Nasz wykwalifikowany zespół doradców zapewnia Państwu kompleksową pomoc przy zakładaniu i przekształceniu spółek, mogą Państwo także liczyć na porady księgowe, pomocne na różnych etapach prowadzenia firmy.

Obsługujemy osoby fizyczne i podmioty prawne. Nie mamy również ograniczeń, jeśli chodzi o rodzaje działalności gospodarczej lub branże. Dzięki szerokiemu i wieloletniemu doświadczeniu naszych biegłych, certyfikowanych księgowych, potrafimy dobrać dla Państwa najbardziej korzystne rozwiązania finansowe. Każdy nasz Klient już na początku współpracy otrzymuje dedykowanego księgowego, który bierze pełną odpowiedzialność za solidną i terminową obsługę zlecenia. W standardzie mają Państwo także kompleksowe porady księgowe i prawne, z których można korzystać online lub po uprzednim umówieniu się na spotkanie z, przydzielonym do obsługi firmy, pracownikiem.

Dbamy także o pełne zabezpieczenie Państwa zleceń, dlatego nasze biuro rachunkowe posiada kadrę kierowniczą, nadzorującą prawidłowość powierzonych procesów księgowych. Nasze biuro rachunkowe wykupiło także ubezpieczenie OC, aby obie strony miały pełen komfort współpracy i nie ponosiły żadnego ryzyka finansowego.  

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się zarówno w uproszczonej, jak i w pełnej księgowości. Mogą się do nas Państwo zwracać o pomoc w sprawach związanych z zakładaniem firmy, restrukturyzacją działalności bądź dowolnie wybraną formą wsparcia działań księgowych.

Biuro rachunkowe Kraków posiada także prężnie rozwijająca się rachunkowość online, z której korzysta coraz więcej nowopowstałych firm. Zaletą takiego rozwiązania jest z pewnością duża elastyczność i swoboda działania. Mogą Państwo za pomocą środków komunikacji wirtualnej (e-mail, Skype, GG, telefon) mieć na bieżąco kontakt z obsługującym firmę księgowym i w sytuacjach awaryjnych szybko znaleźć optymalne rozwiązanie. W trosce o poufność danych firmowych naszych Klientów, zadbaliśmy o najnowocześniejsze technologie informatyczne, które są skonfigurowane z istniejącymi na rynku popularnymi programami księgowymi.

Czego mogą się po nas spodziewać nowi Klienci? Nasze biuro rachunkowe dla stałych i nowych Klientów, którzy chcą długoterminowo z nami współpracować przygotowało szereg bezpłatnych usług - m.in. 2 miesiące księgowości, porady prawne, bilans roczny, skanowania faktur i wiele innych.

Biuro rachunkowe Kraków stawia wysokie wymagania swoim pracownikom. Chcemy być na bieżąco we wszystkich nowościach ze świata ekonomii, rachunkowości i gospodarki, dlatego uczestniczymy we wszystkich ważniejszych branżowych konferencjach i panelach w kraju i za granicą.  

Zapraszamy do biura rachunkowego przy Rynku Głównym w Krakowie!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych