WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Poszukuję biura rachunkowego 

Prowadzę własną firmę i poszukuję biura rachunkowego – wiele takich ogłoszeń można znaleźć na serwisach ogłoszeniowych, których nie brakuje w Internecie. Coraz liczniejsi młodzi przedsiębiorcy poszukują fachowej obsługi księgowej dla Swojej firmy, co jest znacznie tańszą opcją od zatrudnienia etatowego pracownika księgowego. Przedsiębiorcy liczą się z kosztami i wybierają księgowego, który w rozsądniej cenie, będzie na dobrym poziomie prowadził rozliczenia w firmie.

Biuro rachunkowe Kraków celuje w zatrudnianiu personelu z wieloletnim doświadczeniem w branży i wysokich umiejętnościach, sprawdzonych w praktycznym działaniu. Badamy każdą sprawę z osobna, unikając szablonowego podejścia do Klienta. Biuro rachunkowe to szeroko rozumiana obsługa księgowa, podatkowa i administracyjna, skierowana zarówno do początkujących biznesmenów, jak i tych doświadczonych.

Wśród usług, które świadczymy znajdziesz m.in. rejestrację firmy od A do Z – w związku z czym jest przeprowadzona w przemyślany i poprawny sposób. Dodatkowo udzielamy instrukcji jak wypełnić niezbędne dokumenty, co przysparza niemałych kłopotów mniej wprawnym przedsiębiorcom. Biuro rachunkowe oferuje również przejęcie poszczególnych obowiązków związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł wykorzystać na inne działania w firmie.

Jesteśmy pomocni także w kwestii prawnej reprezentacji firmy przed urzędami publicznymi, z którymi prowadzimy korespondencję w imieniu naszych Klientów. Biuro rachunkowe oferuje także mobilne usługi, które odbywają się w ramach Wirtualnego Biura. Należą do nich m.in. rejestracja firmy pod wirtualnym adresem – Rynek Główny 28, kompleksowa obsługa finansowa, administracyjna i kadrowa. Nowocześni przedsiębiorcy korzystają także z wirtualnej księgowości i, logując się na Pulpit Menadżera, mogą nadzorować księgowość online. W specjalnym programie do generowania faktur, całodobowo można przesyłać do nas rozliczenia.  

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania profesjonalnej księgowej i przesyłasz na portale ogłoszeniowe oferty typu: Zamierzam rozpocząć własną działalność gospodarczą, poszukuję biura rachunkowego, możemy z czystym sumieniem polecić Ci nasze usługi. Biuro rachunkowe Kraków pomaga firmom w obraniu właściwego kierunku rozwoju Swojej firmy. Możesz skorzystać także ze wsparcia naszych doradców podatkowych, którzy wyjaśnią wszystkie trudne kwestie i pomogą rozsądnie rozplanować finanse w Twojej firmie.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych