WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Poszukuję księgowej 

Zamierzam założyć spółkę, poszukuję księgowej do zarządzania rachunkowością przedsiębiorstwa lub prowadzę już działalność gospodarczą, poszukuję księgowej do kompleksowej obsługi finansowej – to pytania, które często kierują internauci na zaufane fora internetowe czy portale branżowe. Na tego typu pytania odpowiadają różni, anonimowi użytkownicy. Nie sposób sprawdzić wiarygodność danej osoby, która odpowie na nasze zapytanie czy wyrazi swoją opinię w interesującej nas kwestii. Bardziej bezpiecznym sposobem jest zrobienie rekonesansu po dostępnych w Internecie biurach rachunkowych i sprawdzenie ich pod kątem bezpieczeństwa i pozytywnych rekomendacji Klientów.

Zanim zdecydujemy się na konkretną współpracę, na kilka spraw warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim, czy dane biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC i co takie ubezpieczenie obejmuje. Drugą sprawą są odpowiednie, udokumentowane kwalifikacje pracowników, które potwierdzają certyfikaty MF (mile widziane są również opinie zadowolonych Klientów). Niebagatelną rolę pełni również wzór umowy z biurem rachunkowym, który określa szczegółowo warunki umowy i warto wcześniej się z nim zapoznać, by żadne kwestie nie uszły naszej uwadze. W końcu kwestią decydującą jest zakres proponowanych usług wraz z cennikiem, który będzie adekwatny do ich jakości.

Czy te wszystkie czynniki da się pogodzić? Czy jakieś biuro rachunkowe jest w stanie spełnić wszystkie te wymogi? Okazuje się, że tak! Wystarczy postawić na współpracę ze sprawdzoną księgową, która oferuje kompleksowe usługi i daje pełną gwarancję rzetelności ich wykonania.

Biuro rachunkowe Kraków ma w ofercie pakiet usług księgowych, kadrowych, informatycznych i prawnych, które są świadczone przez licencjonowanych księgowych i doradców. Jedną z naszych najbardziej atrakcyjnych jest Wirtualne Biuro Kraków, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy miasta – w samym centrum (Rynek Główny 28). Jako renomowane biuro rachunkowe zapewniamy solidną i bezpieczną obsługę Twojej firmy oraz możliwość skorzystania z dodatkowych programów- m.in. z księgowości online, zawierającej bezpłatny program do fakturowania.

Oprócz tego, biuro rachunkowe służy pomocą młodym przedsiębiorcom, gdyż to właśnie oni mają zazwyczaj najwięcej pytań i wątpliwości związanych z zakładaniem własnej firmy. Nasi pracownicy, dzięki szerokiej wiedzy w zakresie prowadzenia biznesu, pomogą Ci dokonać rejestracji spółki od A do Z oraz udzielą niezbędnych wskazówek, jak wypełnić wszelkie wnioski oraz formularze. Z kolei największą zmorą osób, które już prowadzą działalność są wysokie koszty i chroniczny brak czasu. Biuro rachunkowe przychodzi z pomocą, przejmując te obowiązki, które pochłaniają go najwięcej i wymagają specjalistycznej wiedzy.

Napisz lub zadzwoń do nas: GG, email, Skype, telefon oraz faks, a przedstawimy Ci pełen zakres naszych usług, który zostanie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych