WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Praca

Aktualnie poszukujemy pracowników na 2 stanowiska:

Samodzielny/-a Księgowy/-a

Specjalista/-ka ds. kadr i płac

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

- samodzielna i kompleksowa obsługa firm z księgami rachunkowymi
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- prowadzenie rozliczeń dla wielu klientów
- kontakt z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości przepisów podatkowych i zagadnień kadrowo-płacowych
- rzetelności i odpowiedzialności
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- znajomości programu COMARCH OPTIMA i Płatnik
- samodzielności, umiejętności pracy w zespole
- znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- udział w szkoleniach
- wsparcie i pomoc osób przełożonych i zespołu

Zakres obowiązków:

- Bieżąca obsługa kadrowa pracowników
- Prowadzenie akt osobowych pracowników
- Przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz świadectw pracy
- Przygotowywanie zgłoszeń do ZUS
- Zatrudnianie obcokrajowców, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem
cudzoziemców
- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
- Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy
- Sporządzanie rozliczeń podatkowych
- Sporządzanie deklaracji na potrzeby GUS, ZUS, PFRON
- Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
- sporządzanie wniosków o druki A – 1
- Rozliczanie pracowników oddelegowanych za granicę

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń  społecznych i
zdrowotnych,  PDOF oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy
- Wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego OPTIMA
- Praktyczna znajomość programu Płatnik
- Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i
list motywacyjny) zawierających klauzulę: "Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 300 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
Księgowość KPiR
150 zł 100 zl

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta

Logowanie