WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Praca w biurze rachunkowym Kraków 

Pewnie nieraz zastanawiałeś się, co decyduje o powodzeniu danej firmy na rynku? Jakie kryteria muszą zostać spełnione, by można mówić o sukcesie. W przypadku biura rachunkowego, z uwagi na wielozadaniowość i konieczność dobrej współpracy poszczególnych działów, niezwykle ważna jest dobra komunikacja i odpowiednie delegowanie zadań.

Praca w biurze rachunkowym wymaga wielu kompetencji (twardych i miękkich), które decydują o jakości wykonywanych zadań i budowaniu dobrych, trwałych relacji z Klientami- co jest dla nas priorytetem. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż dobra współpraca biznesowa opiera się nie tylko na poprawnym wykonywaniu zadań w odpowiednim czasie, ale również istotna jest otwarta i wyrozumiała postawa naszych pracowników, od której zależy nawiązanie długofalowych relacji.

W dzisiejszych czasach, w dobie globalizacji, ludzie poszukują dobrych jakościowo kontaktów także na płaszczyźnie zawodowej. Duża konkurencyjność firm na rynku w pewnym sensie „wymusza” poszukiwanie osób, które będą nie tylko doskonale wywiązywały się ze swoich obowiązków, ale również będą potrafimy zbudować dobre relacje z klientami.

Nawet najlepsza jakościowo obsługa księgowa osoby, z którą trudno się porozumieć, może zniweczyć dalsze plany współpracy z biurem rachunkowym. My staramy się połączyć zarówno wysokie, udokumentowane (Certyfikaty MF) kompetencje naszych księgowych i doradców z ich umiejętnościami interpersonalnymi, by współpraca z nami była dla Państwa przyjazna i komfortowa. Księgowość jest prowadzona w każdym, nawet najmniejszym przedsiębiorstwie.

Biuro rachunkowe Kraków to w szczególności zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przygotowujemy oferty dopasowane do potrzeb indywidualnego Klienta. Rzetelnie wykonywana praca w biurze rachunkowym Kraków jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Wirtualne Biuro Kraków – to unikalna, oferta, w ramach której Twoje przedsiębiorstwo będzie mieć najbardziej prestiżowy adres – na Rynku Głównym 28.

Ponadto biuro rachunkowe Kraków gwarantuje obsługę administracyjno-kadrową, księgową, Pulpit Menedżera (czyli możliwość podglądu księgowości online) oraz program do automatycznego generowania i przesyłania faktur. Osoby prowadzące od pewnego czasu własną działalność gospodarczą mają wiele obowiązków, spraw do załatwienia, dlatego bardzo często brak im czasu. Biuro rachunkowe proponuje przejęcie niektórych obowiązków m.in.: reprezentację firmy w urzędach, prowadzenie korespondencji z ZUS i Urzędem Skarbowym. Odbieramy również potrzebne dokumenty z firmy Klienta, jeżeli nie może nam je dostarczyć osobiście. Jedyną rzeczą jaką należy zrobić – zawiadomić naszego pracownika (mailowo bądź telefonicznie). Biuro rachunkowe Kraków jest również pomocnikiem i doradcą młodych przedsiębiorców, którzy planują założenie własnej firmy. Zajmujemy się rejestracją spółki od podstaw, podpowiemy Ci jak wypełniać formularze rejestracyjne.

Rozległa wiedza praktyczna naszych pracowników z zakresu przedsiębiorczości i biznesu oraz solidnie i terminowo wykonywana przez nich praca w biurze rachunkowym Kraków daje gwarancję sprawnego i prawidłowego przebiegu rejestracji sp. z o.o.

Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc lub pisząc: GG, email, telefon, Skype, faks.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych