WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Prowadzenie księgowości firmy 

Księgowość nie jest dziedziną łatwą, dlatego zamiast eksperymentować w kwestii zarządzania finansami firmy, warto oddać jej stery w ręce profesjonalistów.

Biuro rachunkowe Kraków tworzy zespół doświadczonych, wysoko kwalifikowanych księgowych, posiadających szeroką wiedzę w branży oraz kilkunastoletnie doświadczenie, co gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Naszymi klientami są osoby planujące założenie własnej działalności oraz doświadczeni biznesmeni, którzy zlecają nam prowadzenie księgowości firmy.

Biuro rachunkowe zajmuje się m.in. rejestracją nowej spółki, od początku do końca, krok po kroku – tak, aby cały proces przebiegał bezbłędnie i pomyślnie. Jest to bardzo ważne, ponieważ każda pomyłka może Cię w przyszłości niemało kosztować.  Poza tym, otrzymasz od naszych pracowników praktyczne instrukcje o tym, jak wypełnić formularze wymagane przy rejestracji firmy.

Proponujemy również przejęcie niektórych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej po to, by Klient mógł spokojnie zająć się prowadzeniem, biznesu. Oferujemy m.in. prowadzenie księgowości firmy, obsługę kadrowo-płacową, administrację i inne. W imieniu firm zajmujemy się prowadzeniem korespondencji z urzędami- m.in. z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em.

Ponadto warto przyjrzeć się niezwykle atrakcyjnej ofercie naszego biura rachunkowego – Wirtualne Biuro Kraków z siedzibą przy Rynku Głównym 28. Dzięki tej usłudze otrzymujesz kompleksową obsługę (administracja, kadry, prawo, księgowość), podgląd do działu księgowości- Pulpit Menadżera (Twoja księgowość online) oraz program, który wystawia faktury.

Wszystko to zapewnia maksymalny komfort prowadzenia firmy Kontakt z naszym biurem rachunkowym jest zorientowany na nowoczesne formy komunikacji biznesowej: Skype, email, GG, telefon oraz faks.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych