WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Prowadzenie księgowości Kraków 

Zakładając własną firmę, warto dopilnować każdego, również najmniejszego szczegółu. Od czego zacząć? Jednym z pierwszych zadań, które stoją przed właścicielem firmy jest zapewnienie odpowiedniej jakościowo obsługi księgowej. Wyzwaniem jest znalezienie dobrego biura, które nieszablonowo będzie traktowało prowadzenie księgowości.

Kraków, jest miastem, w którym bardzo wiele firm świadczy tego typu usługi. Jest w czym wybierać, dlatego nasze biuro rachunkowe postawiło na wysoką jakość obsługi zleceń w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych certyfikowanych doradców i księgowych. Każda osoba, planująca założenie własnego przedsiębiorstwa, ma wiele pytań i wątpliwości, nie zawsze wie w jakim dokładnie kierunku ma iść, dlatego nasi doradcy mają dla Państwa wiele ciekawych rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę. Każda propozycja jest dostosowywania do konkretnej sytuacji i dopiero po uzgodnieniu z Klientami nabiera faktycznego kształtu. Nie narzucamy żadnych rozwiązań, ale staramy się służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem.

Ofertą, dzięki której nasze biuro rachunkowe wyróżnia się na tle innych firm księgowych, jest Wirtualne Biuro Kraków, z atrakcyjną siedzibą na Rynku Głównym 28. Adres ten udostępniamy do rejestracji firmy w urzędach. Oprócz tego wirtualne biuro świadczy m.in. obsługę w zakresie kadr i administracji oraz kompleksowe prowadzenie księgowości. Kraków celuje w outsourcingu księgowym, stąd wiele firm księgowych nie ma czasu na przyjmowanie drobnych zleceń.

W naszym biurze księgowym nie odmawiamy żadnego zlecenia - mogą się do nas zgłaszać zarówno jednoosobowi przedsiębiorcy, jak i większe podmioty gospodarcze. Dla każdego postaramy się znaleźć optymalne wyjście.

Masz pytania? Na wszystkie postaramy się szybko odpowiedzieć- pisz na nasz email, GG, fax lub dzwoń (również przez Skype). Na pewno znajdziemy dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie. Prowadzenie księgowości to nasza domena. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych