WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Prowadzenie księgowości 

Każdy przedsiębiorca, który poważnie myśli o przyszłości swojej firmy, inwestuje na początku w odpowiednią kadrę pracowników, zwłaszcza w zatrudnienie kompetentnej księgowej, która w odpowiedni sposób będzie sprawowała pieczę nad finansami przedsiębiorstwa. Znalezienie takiej zaufanej osoby na rynku nie jest sprawą prostą i często wiąże się ze sporymi kosztami.

Biuro rachunkowe Kraków wyciąga pomocną dłoń w tym zakresie i oferuje Państwu współpracę z najlepszymi na rynku, doświadczonymi pracownikami. Wszyscy księgowi, z którymi współpracujemy posiadają Certyfikaty MF i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom całkowite bezpieczeństwo finansowe i pewność, że wszystkie procesy rachunkowe przebiegną w sposób prawidłowy, z zachowaniem wszelkich procedur. Nasze biuro rachunkowe przyjmuje zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak również firm.

Mamy w naszej ofercie szeroki wachlarz usług m.in. prowadzenie księgowości, ewidencję VAT, kadry i płace, przygotowanie wszelkiego typu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych, audyt, a także pomoc w przygotowaniu optymalnej polityki rachunkowości firmy. Od lat zajmujemy się obsługą różnych sektorów działalności i żadna branża nie ma dla nas tajemnic. Biuro rachunkowe Kraków to nowoczesna kancelaria podatkowa, w której wdrażane są najbardziej skuteczne i wygodne metody współpracy.

W kwestii kontaktowania się z nami, oprócz tradycyjnych form, wprowadziliśmy możliwość wirtualnej, w pełni bezpiecznej komunikacji poprzez e-mail, Skype, GG. Dzięki programowi księgowość online z intuicyjnym programem do fakturowania, mogą Państwo przesyłać do nas automatycznie dokumenty rachunkowe. Wychodzimy z założenia, że nie każdy przedsiębiorca musi mieć kompleksową wiedzę na tematy prawne czy księgowe, dlatego zatrudniliśmy specjalistów w zakresie prawa gospodarczego, doradców finansowych, rewidentów oraz biegłych księgowych. Każda osoba jest odpowiedzialna za swoją dziedzinę wiedzy i w tym zakresie zapewnia najwyższy poziom obsługi. Wszyscy eksperci są skupieni pod jednym adresem, także w razie jakichkolwiek problemów, nie muszą Państwo szukać konkretnych fachowców.

W korzystnej, pakietowej cenie nasi Klienci mają kompleksowe prowadzenie księgowości firmy. Nasze biuro rachunkowe zapewnia także reprezentację przed państwowymi organami urzędniczymi. Dla osób, które nie mają jeszcze założonej działalności gospodarczej, a planują taki krok w najbliższej przyszłości, zapewniamy pomoc w założeniu firmy lub sprzedaż gotowej „czystej”, bez wcześniejszych zobowiązań,  spółki, podlegającej pod przyjazny Urząd Skarbowy. W ramach zawartej z nami umowy, Klient otrzymuje na start szereg bezpłatnych usług np. porady prawne dla firmy i rodziny, bilans roczny, skanowanie faktur.

Biuro rachunkowe Kraków daje gwarancję niezmienności cen, niezależnie od koniunktury na rynku, u nas jest pewny i bezpieczny standard. Oferta naszej kancelarii podatkowej jest kierowana również do podmiotów mobilnie działających, którym możemy udostępnić wirtualny adres w prestiżowej dzielnicy Krakowa. 

Elastycznie dopasowujemy się do Państwa potrzeb, niczego Państwu nie narzucamy. U nas można dobrać sobie te usługi, które są najpotrzebniejsze do prawidłowego funkcjonowania Państwa działalności. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych