WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Przyjazne biuro rachunkowe Wadmex 

Biuro rachunkowe Wadmex kieruje ofertę profesjonalnych usług outsourcingowych do firm, które poszukują ekonomicznych i sprawdzonych usług księgowych. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, zdobytym we współpracy z przedsiębiorcami z wielu branż i rodzajów działalności gospodarczej. Realizujemy zlecenia firm jednoosobowych i przedsiębiorstw z rozbudowaną strukturą organizacyjną.

Nasze biuro rachunkowe prowadzi uproszczoną i rozbudowaną księgowość, na którą decydują się większe podmioty gospodarcze. Każdy nasz zleceniodawca otrzymuje dedykowaną do obsługi Swojej firmy, biegłą księgową, która bierze pełną odpowiedzialność za rzetelne i terminowe prowadzenie rozliczeń. W przypadku decyzji o mobilnej współpracy, nasze przyjazne biuro rachunkowe proponuje łatwy w obsłudze program do generowania faktur. Po zalogowaniu do księgowości online, mają Państwo  całodobowy dostęp do ewidencji VAT. Nie ograniczamy się również do tradycyjnych form kontaktu z Państwem, gdyż zdajemy sobie sprawę, że w natłoku obowiązków, nie zawsze mogą sobie Państwo pozwolić na osobiste spotkanie.

Dedykowana do obsługi Państwa firmy księgowa, na bieżąco będzie porozumiewała się z Państwem mailowo, telefonicznie oraz przez Skype lub GG. To od decyzji naszych Klientów zależy wybór formy najwygodniejszej formy komunikacji.

Nasze biuro rachunkowe zadbało także o ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, dzięki czemu mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa finansowego, które daje obu stronom pełen komfort współpracy. Ponadto dbamy o wysoki poziom kwalifikacji naszych pracowników, którzy działają w oparciu o profesjonalną wiedzę, udokumentowaną Certyfikatami Ministra Finansów. Z uwagi na zmieniające się przepisy prawne i podatkowe, nasi pracownicy stale uczestniczą w wielu branżowych szkoleniach i konferencjach, aby regularnie rozwijać swoją wiedzę zgodnie z aktualnymi realiami gospodarki wolnorynkowej. Zainwestowaliśmy także w nowoczesne technologie informatyczne, które zapewniają Państwu całkowite bezpieczeństwo i poufność danych, do których nikt  niepowołany nie ma dostępu.

Dla firm początkujących, które obawiają skomplikowanych procedur urzędniczych, mamy ofertę pomocy w przygotowaniu dokumentów rejestracyjnych firmy i w razie potrzeby możemy również możemy zapewnić reprezentację firmy przed urzędami publicznymi. Nasze biuro rachunkowe wychodzi także z propozycją udostępnienia wirtualnego adresu firmy w centrum, który jest korzystny także ze względu na podległość pod przyjazny Urząd Skarbowy. Korzyścią takiego rozwiązania jest to, iż w razie zmiany fizycznego adresu firmy, przedsiębiorca nie ponosi kosztów w KRS-e.

Biuro rachunkowe Wadmex zaprasza do współpracy firmy stawiające na prężny rozwój i współpracę z najlepszymi na rynku specjalistami. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych