WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowe biuro 

Księgowość to dziedzina, w której liczy się przede wszystkim profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Każdy przedsiębiorca powinien zadbać, aby w jego firmie księgowość była świadczona na bardzo wysokim poziomie.

Rachunkowe biuro Kraków to fachowa obsługa, gwarantująca maksymalny komfort prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy niskie, atrakcyjne ceny, dostosowane do indywidualnego zlecenia i zależy od specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej. Młode osoby, które dopiero planują założenie własnego biznesu, bardzo często nie wiedzą jak się praktycznie za to zabrać. Nasze biuro rachunkowe pomaga w zarejestrowaniu spółki od A do Z, udzielając ponadto cennych wskazówek dotyczących wypełniania dokumentów. Dzięki temu unikniesz popełnienia jakichkolwiek omyłek, które czasami są bardzo kosztowne – przykładowo za każde dokonanie zmiany w KRS płaci się co najmniej kilkuset złotych.

Z kolei doświadczonym przedsiębiorcom, którzy są na etapie planowania założenia firmy i chcą skorzystać z doradztwa profesjonalistów, rachunkowe biuro Kraków proponuje przejęcie poszczególnych obowiązków (księgowych, administracyjnych, kadrowych) tak, aby mieli oni więcej czasu na załatwianie pozostałych spraw. Nasi pracownicy poprowadzą korespondencję z takimi zakładami jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy US, będą także reprezentować w nich interesy Twojej firmy.

Ponadto, w sytuacji, gdy nasz Klient nie może dostarczyć nam dokumentów, których akurat potrzebujemy, po wcześniejszym zawiadomieniu, nasi pracownicy odbiorą je sami.

Usługą, która zdecydowanie wyróżnia nasze biuro rachunkowe, jest Wirtualne Biuro Kraków, oferujące szereg usług mobilnych m.in. administracyjnych, kadrowo-księgowych, marketingowych i informatycznych. Udostępniamy także programy usprawniające działalność firmy: online księgowość (dostęp poprzez Pulpit Managera) oraz program do wystawiania faktur.

Jesteśmy biurem „po sąsiedzku” – łatwo nawiązać z nami kontakt poprzez wszystkie dostępne, popularne komunikatory.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych