WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowe 

Biuro rachunkowe Kraków stawia na wiedzę praktyczną, wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kwalifikacje naszych pracowników. Zatrudniamy biegłych księgowych, posiadających udokumentowane kwalifikacje zawodowe (certyfikaty MF) oraz poparte sukcesami doświadczenia w prowadzeniu wielu firm. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach przedsiębiorca  często jest przytłoczony ogromem obowiązków i musi działać wielozadaniowo. W tej sytuacji rozsądnym wyjściem jest delegowanie zdań, które sprawiają trudności i są czasochłonne.

Nasze biuro rachunkowe oferuje swoją pomoc, obejmującą działania administracyjne, księgowość, obsługę kadrowo-płacową oraz prawną reprezentację firmy w ZUS-e oraz w Urzędzie Skarbowym. Ponadto zapewniamy odbiór wszelkich pism i listów z Twojego przedsiębiorstwa, abyś mógł spokojnie zająć się innymi sprawami.  Z kolei, jeżeli dopiero planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, to również w tej kwestii biuro rachunkowe może Ci pomóc.

Przeprowadzimy Cię przez cały przebieg rejestracji firmy, wykorzystując gruntowną wiedzę praktyczną i doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju spółek. Wiemy, że wypełnianie wszystkich dokumentów w urzędach bywa problematyczne i nietrudno o niedopatrzenia czy omyłki wynikające z braku aktualnej wiedzy z zakresu prawa podatkowego. Biuro rachunkowe Kraków udzieli Ci porad jak wypełnić je bezbłędnie.

Wirtualne Biuro Kraków – to atrakcyjna propozycja naszego biura rachunkowego skierowana do osób ceniących niezależne formy współpracy. W usłudze tej mieści się kompleksowa obsługa firmy (kadrowa, prawna i księgowa), jak również pakiet usług  dodatkowych m.in.  program służący do wystawiania faktur oraz rachunkowość on-line.

Biuro rachunkowe postawiło na nowoczesny rozwój, stąd to klient wybiera sposób kontaktu z nami –za pośrednictwem email, telefon, GG, faks lub Skype. Zapraszamy także do bezpośredniej rozmowy w biurze na Rynku Głównym 28. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych