WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość a księgowość 

Planując własną działalność gospodarczą, warto zadbać o sprawne funkcjonowanie firmy pod każdym względem- zwłaszcza finansowym. Rachunkowość a księgowość – pomimo tożsamych pojęć, są to różne dziedziny wiedzy, które muszą ze sobą ściśle współpracować.

Biuro rachunkowe Kraków oferuje profesjonalną obsługę księgową – zatrudniamy księgowych o wieloletnim doświadczeniu zawodowym i udokumentowanych kwalifikacjach zawodowych. Wiemy, iż muszą Państwo codziennie załatwiać wiele spraw, co nieraz powoduje spore zaległości w dokumentach księgowych, które samodzielnie trudno wyprowadzić. Z tego powodu nasze biuro rachunkowe udziela dużego wsparcia firmom, które są zainteresowane outsourcingiem księgowym.

Nasi pracownicy zdejmują z barków przedsiębiorcy konieczność bieżącej kontroli dokumentów księgowych, aby miał więcej czasu na zajmowanie się rozwojem Swojej działalności. Efektywna, wieloaspektowa pomoc to najlepsza droga do zapewniania dobrego funkcjonowania Twojej firmy! Posiadamy praktyczną wiedzę związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej, dlatego możemy być pomocni przy zakładaniu firmy. Aby uniknąć pomyłek, które w przyszłości mogą Cię sporo kosztować (np. opłaty za dokonanie każdej, najmniejszej zmiany w KRS), możemy pomóc Ci m.in. w wypełnieniu niezbędnych, przy rejestracji firmy, formularzy i wniosków.

W razie potrzeby zachęcamy również do skorzystania z usług Wirtualnego Biura Kraków. Jest to wszechstronna pomoc w prowadzeniu własnej firmy, w tym: obsługa kadrowa oraz księgowość tradycyjna, księgowość online z darmowym programem do wystawiania rozliczeń VAT. Już dziś dowiedz się czym jest rachunkowość, a księgowość Twojej firmy i zarządzaj Swoją firmą z dowolnego miejsca. W nami można kontaktować się mobilnie. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych