WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość firmy 

Biuro rachunkowe Kraków to fachowa obsługa księgowa Twojego przedsiębiorstwa. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, doświadczonych księgowych, posiadających Certyfikaty MF.

Naszym celem jest zapewnienie Ci najwyższego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. poprzez przejęcie części obowiązków, czy też udzielenie praktycznych porad i wskazówek jak efektywnie prowadzić biznes. Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi w zakresie: rejestracji nowej spółki, doradztwa gospodarczego, prowadzenia księgowości, controllingu i usług dla mobilnych przedsiębiorców. Nasze działania są dość szerokie, obejmujące także pełną rachunkowość firmy.

Każda rejestracja nowej spółki wiąże się z określonymi procedurami, które trzeba prawidłowo, w odpowiedniej kolejności wykonać. Nie każdy przedsiębiorca, w natłoku obowiązków znajduje czas na sprawne przeprowadzenie wszystkich czynności, które wymagają też dużej, stale aktualizowanej wiedzy. Dlatego też nasi doradcy służą merytorycznym wparciem w tych procesach. Zdarza się, że nawet najdrobniejsza omyłka może w kosztować przedsiębiorcę sporo czasu, nerwów i pieniędzy, dlatego nie ma co podejmować zbędnego ryzyka i samodzielnie przez to przechodzić.

Z rozmów z Klientami wiemy, że najbardziej uciążliwe bywa załatwianie spraw w urzędach, stąd propozycja pomocy naszych prawników, którzy mogą w Państwa imieniu odebrać ważne dokumenty czy prowadzić korespondencję. Z nami nie musisz bać się kontroli fiskusa, ponieważ znamy dokładanie wszystkie procedury i wiemy jak prawidłowo przeprowadzić proces zakładania lub restrukturyzacji firmy.

Warto skorzystać z naszej usługi Wirtualnego Biura Kraków, które znajduje się w sercu miasta, na Rynku Głównym. Oferujemy obsługę kadrowo-księgową, prawną, administracyjną oraz rachunkowość firmy online.  Za pośrednictwem Pulpitu Menadżera, na który możesz się logować  o dowolnej porze dnia i nocy, masz pogląd na rozliczenia swojej firmy.

Chcemy by mieli Państwo wrażenie, iż nasze biuro rachunkowe znajduje się tuż „za ścianą”, po sąsiedzku - stąd propozycja mobilnego kontaktu - Skype, faks, email, GG oraz telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych