WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość i podatki 

Profesjonalna obsługa księgowa i kadrowa, w zakresie takich działów jak rachunkowość i podatki, jest niezwykle ważną kwestią przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe Kraków – to przede wszystkim księgowi, legitymujący się Certyfikatem Ministra Finansów i mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki któremu nie będziesz musiał się martwić, że został pominięty jakikolwiek, nawet najmniejszy, szczegół.

Ponadto biuro rachunkowe oferuje pomoc w rejestracji firmy od A do Z. Wiemy, iż jest to proces dość skomplikowany, w którym pojawia się wiele pytań, m.in. rachunkowość i podatki, a urzędnicy nie zawsze mają czas i wystarczającą wiedzę, aby udzielić odpowiedzi na wszystkie postawione pytania. Nasze biuro rachunkowe posiada praktyczną wiedzę w danej dziedzinie, udzieli Ci instrukcji jak wypełnić dokumenty, zadba o to, aby nie został popełniony żaden błąd, który, jak to zazwyczaj bywa, może w przyszłości sporo kosztować. A przecież każdy chciałby uniknąć ponownego wypełniania formularzy i wniosków oraz ponoszenia dodatkowych kosztów. Zdajemy sobie również sprawę, iż osoba prowadząca własną działalność gospodarczą ma ogrom spraw na głowie i nie zawsze ma czas, aby wysłać lub też odebrać dokumenty z firmy.

Biuro rachunkowe Kraków zajmie się tym w Twoim imieniu, wystarczy tylko wcześniej nas o tym poinformować. Przedsiębiorca będzie więc mógł spokojnie zająć się prowadzeniem firmy. Kontynuując zasadę „czas to pieniądz”, reprezentujemy również Twoją firmę w takich instytucjach jak US i ZUS. Ponadto, w ramach usługi Wirtualne Biuro Kraków otrzymujesz obsługę księgowo-finansową oraz kadrową firmy, tzw. pulpit menadżera, czyli księgowość on-line czy też program wystawiający faktury, dzięki czemu oszczędzasz tak wiele cennego czasu.

Łatwo się z nami skontaktować – Skype, email, GG czy też bardziej tradycyjnie – telefon i faks.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych