WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość Kraków 

Prowadzenie własnej firmy zawsze wiąże się z ogromem obowiązków. Jednym z nich jest zapewnienie profesjonalnej obsługi księgowej, która zdecydowanie usprawni działanie przedsiębiorstwa. Rachunkowość Kraków skupia wokół siebie wiele firm oferujących szeroki zakres usług księgowych.

Biuro rachunkowe Kraków tworzą doświadczeni księgowi o wieloletnim stażu zawodowym, posiadający Certyfikat Ministra Finansów, świadczący usługi z zakresu księgowości i rachunkowości. Rejestracja firmy jest procesem dość skomplikowanym, w którym ominięcie nawet najmniejszego szczegółu, będzie Cię sporo kosztować. Biuro rachunkowe pomoże uniknąć ewentualnych pomyłek, ponieważ nasi pracownicy posiadają wiedzę praktyczne umiejętności dotyczące prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Udzielimy Ci również instrukcji jak prawidłowo wypełnić dokumentację rejestracyjną.

Zarządzanie przedsiębiorstwem jest niezwykle czasochłonne, dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. Biuro rachunkowe zapewnia reprezentację Klientów przed organami kontroli skarbowej, w razie potrzeby możemy prowadzić w Twoim imieniu korespondencję z urzędami.  Również odbiór dokumentów z Twojej firmy nie stanowi dla nas problemu. Warto rozważyć także  ofertę Wirtualnego Biura Kraków dotyczącą kompleksowej obsługi firmy- m.in. księgowej, kadrowej i prawnej. Nowością jest również księgowość online i program do automatycznego generowania faktur.

Już dziś postaw na rachunkowość Kraków na najwyższym poziomie i skontaktuj się z nami za pośrednictwem Skype, GG lub po prostu wyślij maila, faks albo zadzwoń.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych