WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość sp.z o.o. 

Biuro rachunkowe Kraków to zgrany zespół profesjonalnych księgowych i doradców, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego powierzonego im zdania. Zakres usług, w którym przez lata zdobyli doświadczenie, jest bardzo szeroki, obejmuje m.in. rachunkowość sp. z o.o. i innych typów działalności, doradztwo podatkowe i prawne, prowadzenie kadr i płac, zakładanie oraz przekształcenie spółek, usługi controllingowe, a także wielojęzyczną administrację i HR.

Nasze biuro rachunkowe, w trosce o wysoką jakość usług, zadbało ubezpieczenie OC i stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Wszyscy księgowi legitymują się licencją Ministra Finansów i na stałe mają wpisany w grafik akces w najważniejszych konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu mogą wdrażać najnowsze rozwiązania biznesowe zgodnie z aktualnymi europejskimi standardami. U nas wszystkie procesy księgowe przebiegają w warunkach w pełni bezpiecznych, w oparciu o gruntowaną i specjalistyczną wiedzę biegłych księgowych i doradców.

Biuro rachunkowe Kraków od wielu lat prowadzi kompleksową rachunkowość sp. z o.o. i dzięki sporemu doświadczeniu w tym zakresie, może Państwu zaproponować najlepsze na rynku warunki współpracy. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ na stałe współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi i inwestycja w nowe kontakty jest dla nas priorytetem. Nasze biuro rachunkowe jest doskonale zorganizowane, dlatego przedsiębiorcy, którzy prowadzą interesy mobilnie- podróżując z miejsca na miejsce, mogą u nas liczyć na dostosowanie się do ich trybu pracy. Można swobodnie delegować zadania rachunkowe dedykowanemu księgowemu, który bierze pełną odpowiedzialność za prawidłowe przeprowadzenie wszystkich procesów rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe preferuje także elastyczne formy kontaktu – telefon, Skype, e-mail, GG lub osobiście. Wszystko zależy od wspólnie podjętej decyzji co do najwygodniejszych sposobów komunikacji. Dla nas najważniejsza sprawą jest efektywne i terminowe wywiązywanie się z powierzonych nam zadań, tak by czuli się Państwo jakby księgowość była tuż obok, w bliskim sąsiedztwie.

Istnieje możliwość wydzierżawienia dobrego, pod względem lokalizacyjnym, adresu pod rejestrację Państwa firmy. Taki wirtualny adres- Rynek Główny 28 może posłużyć także jako adres do korespondencji z klientami biznesowymi i mogą go Państwo umieszczać także na materiałach identyfikujących firmę. Biuro rachunkowe ma siedzibę w dobrym miejscu komunikacyjnym, dzięki czemu Klienci bez trudu mogą dotrzeć na miejsce.

Dla przedsiębiorców, którzy biorą pod uwagę podpisanie stałej umowy z naszym biurem rachunkowym, przygotowaliśmy niezwykle korzystne pakiety cenowe wraz z usługami darmowymi, do których należy m.in. dwa miesiące księgowości i porady prawne. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych