WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość w firmie 

Stawiając na profesjonalizm i najwyższy poziom obsługi w świecie przedsiębiorczości i biznesu, zyskujesz naprawdę wiele – przede wszystkim sprawne funkcjonowanie Twojej firmy.

Biuro rachunkowe to wykwalifikowani księgowi, których wieloletnie doświadczenie w branży zostało dodatkowo poświadczone certyfikatem Ministra Finansów. Dla każdego Klienta sporządzamy indywidualnie dopasowaną ofertę. Nasze biuro rachunkowe prowadzi rachunkowość w firmie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących przedsiębiorców.

Rejestracja spółki z o.o. jest procesem złożonym, dlatego warto zlecić to zadanie fachowcom. Nasi pracownicy pomogą Ci zarejestrować firmę, jak również udzielą praktycznych porad jak wypełnić wnioski oraz formularze. Nie zostanie popełniony żaden błąd – a jest to dość istotna kwestia.

Ponadto biuro rachunkowe oferuje doradztwo i pomoc osobom już prowadzącym własną działalność gospodarczą. Przejmujemy następujące Twoje obowiązki: reprezentacja firmy przed ZUS i US, jak również prowadzimy z nimi korespondencję. Często zdarzają się takie sytuacje, że nie możesz dostarczyć nam dokumentów, które są potrzebne do prowadzenia księgowości Twojego przedsiębiorstwa. Znaleźliśmy świetne rozwiązanie – poinformuj wcześniej naszego pracownika, a odbierze wszystko z Twojej firmy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł przeznaczyć na załatwianie pozostałych spraw.

Kolejną, niezwykle atrakcyjną propozycją jest Wirtualne Biuro Kraków – prestiżowa siedziba (Rynek Główny 28), prowadzona rachunkowość w firmie, obsługa kadrowa i administracyjna, a ponadto programy usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa – tzw. Pulpit Menadżera, czyli podgląd rachunkowości online, a także aplikacja wystawiająca, a następnie wysyłająca faktury.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji: GG, telefon, faks, Skype oraz email. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych