WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość w małej firmie 

Nawet w najmniejszej, jednoosobowej firmie, jest konieczność prowadzenia księgowości. Pomimo możliwości skorzystania z uproszczonej firmy rozliczeniowej, warto skonsultować ważniejsze kwestie z naszymi doradcami i księgowymi, którzy pomogą uniknąć wielu pułapek, które czyhają na mniej wprawnego przedsiębiorcę.

Biuro rachunkowe Kraków to kompetentni księgowi, posiadający kilkunastoletni staż pracy, podczas którego współpracowali z wieloma firmami, z różnych sektorów gospodarczych.  Dla każdego klienta sporządzamy indywidualną ofertę, dopasowując ją maksymalnie do jego potrzeb i wymagań. Biuro rachunkowe świadczy usługi w przedmiocie rejestracji firmy, kontrolując każdy jej etap, dzięki czemu proces ten przebiega pomyślnie i bezbłędnie.

Prowadzimy rachunkowość w małej firmie i w większych, bardziej rozbudowanych przedsiębiorstwach. Każdy młody właściciel firmy otrzymuje od nas praktyczne wskazówki dotyczące wypełniania poszczególnych dokumentów i optymalnego skonfigurowania firmy już w procesie rejestracji.

Staramy się odciążyć firmy na wielu polach- administracyjnym, księgowym i kadrowym. Jeśli  prowadzisz wiele spraw i w natłoku tematów wiele spraw Ci umyka, nasze biuro rachunkowe przychodzi Ci z pomocą, proponując przejęcie poszczególnych obowiązków prowadzenia firmy. W imieniu Twojego przedsiębiorstwa prowadzimy korespondencję z ZUS i Urzędem Skarbowym, przedstawiamy Twoje interesy przed tymi urzędami. Ponadto, możemy odbierać wymagane dokumenty z firmy Klienta w sytuacjach, gdy on nie jest w stanie przekazać je nam osobiście. Jedyną rzeczą, którą musi zrobić, jest wcześniejsze poinformowanie naszego pracownika – telefonicznie bądź mailowo.

Do szczególnie unikatowych ofert należy zaliczyć Wirtualne Biuro Kraków, które łączy w sobie wiele zalet: prestiżową lokalizację w centralnej dzielnicy miasta (Rynek Główny 28), kompleksową obsługę księgową, administracyjno-kadrową oraz finansową, jak również praktyczne aplikacje: księgowość online, czyli tzw. pulpit Menadżera oraz program do automatycznego wystawiania i wysyłania faktur.

Zadzwoń lub napisz do naszego biura rachunkowego i dowiedz się jak prowadzić rachunkowość w małej firmie.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych