WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rachunkowość 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z kompleksowych usług księgowych, jakie oferuje biuro rachunkowe Kraków. Dlaczego my? Argumentów jest wiele, ale najważniejszym z nich jest sprawna, kompetentna i bezpieczna obsługa księgowa różnego typu podmiotów gospodarczych. Mamy propozycję „szytą na miarę” każdego przedsiębiorcy i w zależności od Państwa potrzeb, potrafimy dobrać najbardziej korzystną ofertę. Działamy w oparciu o konkretne, sprawdzone w praktyce metody, dlatego zapewniamy bezpieczeństwo finansowe zainwestowanych przez Państwa pieniędzy.

Zakres działania naszego biura rachunkowego jest dość szeroki; prowadzimy pełną rachunkowość spółek, pomagamy w rejestracji firmy na rynku, zapewniamy obsługę kadrowo-płacową, ewidencję ryczałtową i wiele innych. Skupiamy się przede wszystkim na czynnościach usprawniających Państwa działania, dlatego szukamy elastycznych rozwiązań, które pomogą ograniczyć koszty działalności i wprowadzić oszczędną i efektywną politykę rachunkowości firmy. Wiemy jak to zrobić, ponieważ mamy już doświadczenie we współpracy z wieloma firmami, którym skutecznie nasze biuro rachunkowe pomogło w ograniczeniu comiesięcznych wydatków.

Na bieżąco informujemy Państwa o naszych działaniach poprzez regularne przesyłanie bezpłatnych skanów faktur oraz sprawozdań finansowych. Samodzielnie także mogą Państwo śledzić działania naszego działu rachunkowego poprzez rachunkowość online, do której mają Państwo dostęp po zalogowaniu. W sytuacjach awaryjnych księgowi pracują dla Państwa poza ustalonymi godzinami pracy.

Nasi Klienci to na ogół przedsiębiorcy „żyjący w biegu”, stąd nasza oferta współpracy jest bardzo elastyczna jeśli chodzi sposoby kontaktu. Można z nami w dogodnym terminie umówić się na odbiór dokumentów księgowych podczas jednej wizyty na mieście lub poprzez środki komunikacji wirtualnej (e-mail, Skype, GG, telefon).

Biuro rachunkowe jest do Państwa dyspozycji również w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego. Mogą Państwo zwracać się o pomoc do naszych certyfikowanych doradców, którzy zgodnie z wiedzą i doświadczeniem pomogą Państwu wybrać dobre rozwojowo rozwiązanie.

Biuro rachunkowe Kraków znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Krakowa, dzięki czemu mają Państwo do nas łatwy dostęp komunikacyjny. W razie potrzeby jesteśmy również do dyspozycji, jeśli chodzi o reprezentowanie Państwa firmy przed organami publicznymi (Urząd Skarbowy, ZUS i inne).

Gwarantujemy najwyższy poziom usług zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i podatkowymi. Biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zatem mogą Państwo mieć pewność, że wszystkie nasze usługi są realizowane w bezpieczny i solidny sposób. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych