WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Rzetelne biuro rachunkowe 

Prowadzenie własnej firmy to przede wszystkim szeroki zakres obowiązków, a niedopełnienie chociażby jednego z nich może mieć przykre konsekwencje. Warto więc zadbać o każdy szczegół i znaleźć rzetelne biuro rachunkowe, w którym księgowość będzie prowadzona na najwyższym poziomie interesy klienta będą właściwie zabezpieczone.

Nasze biuro rachunkowe Kraków zapewnia solidną obsługę, świadczoną przez doświadczonych księgowych, legitymujących się Certyfikatami MF. Jako rzetelne biuro rachunkowe zapewniamy absolutny komfort prowadzenia firmy poprzez przejęcie najważniejszych obowiązków. Przykładowo reprezentujemy Klientów w wielu instytucjach publicznych, m.in. US czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Przedsiębiorca to osoba będąca w ciągłym ruchu, a więc nie zawsze udaje mu się dobrze skoordynować wszystkie działania. Pomagamy także w kwestiach organizacyjnych związanych z obieganie dokumentów- nasi pracownicy elastycznie umawiają się z klientami po odbiór dokumentów oraz dodatkowe konsultacje w związku z prowadzonymi czynnościami. Biuro rachunkowe obsługuje również początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero zamierzają założyć własną firmę.

Nasz dział doradców od A do Z, odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i poinstruuje jak wypełnić wszystkie, niezbędne do prawidłowej rejestracji firmy, dokumenty. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdziesz usługi wirtualnego biura, w zakres których wchodzi  m.in. udostępnienie wirtualnego adresu dla firm, wynajem powierzchni biurowych, administracja i księgowość. Jeśli wolisz działać samodzielnie, o dowolnej godzinie, możesz prowadzić ewidencję księgową w Internecie.

Księgowość on-line umożliwia całodobowy dostęp do rozliczeń i dzięki wygodnemu programowi do przesyłania faktur VAT pracujesz kiedy chcesz i masz na bieżąco dostęp do programów księgowych. W razie pytań czy wątpliwości nasi księgowi są „w zasięgu ręki”- możesz na bieżąco on-line uzgadniać ważne dla Ciebie kwestie. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych