WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Sp. z o.o. księgowość 

Pomyślne zarządzanie firmą to nie lada wyzwanie. Nie każdemu udaje się wyprowadzić swoją firma „na szerokie wody” biznesu. Od czego to zależy? Kierowanie firmą wymaga wielu umiejętności - precyzji, umiejętności zarządzania personelem i odpowiedniego delegowania zadań.

Biuro rachunkowe Kraków może stać się Twoim zapleczem księgowym, działającym zgodnie z najwyższymi standardami. Jeśli poszukujesz fachowej obsługi w zakresie administracji, księgowości i doradztwa gospodarczego, trafiłeś pod właściwy adres. W naszej kancelarii podatkowej pracują eksperci, którzy chętnie udzielą wszelkich porad i wskazówek w takich sprawach jak rejestracja sp. z o.o., księgowość i obsługa prawa przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy to doświadczeni i profesjonalni księgowi, posiadający licencje MF.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy przedsiębiorca jest w nieustannym ruchu, ma milion spraw na głowie i jak zwykle za mało czasu. Rozsądnym wyjściem w tej sytuacji jest skorzystanie z pomocy biura rachunkowego, które może odciążyć przedsiębiorcę od wielu czasochłonnych zadań, zapewniając m.in. przedstawicielstwo interesów firmy w Urzędzie Skarbowym czy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W imieniu klienta zajmujemy się również korespondencją z urzędami i załatwiamy wszelkie formalności.

Biuro rachunkowe Kraków oferuje również pomoc dla początkujących biznesmenów, wkraczających w świat biznesu, m.in. w takich kwestiach jak zakładanie sp. z o.o., księgowość i obsługę prawna firmy. Powiemy Ci jak założyć spółkę, jak wypełnić niezbędne dokumenty – a wszystko to po to, aby uniknąć omyłek podczas rejestracji firmy. Nasze biuro rachunkowe dla stałych klientów ma także bezpłatne doradztwo podatkowe i prawne.

Warto przyjrzeć się bliżej niezwykle interesującej ofercie Wirtualnego Biura Kraków mieszczącego się na Rynku Głównym. Takie adres firmy to reklama sama w sobie, dlatego warto już na początku drogi zatroszczyć się o budowanie dobrej, rozpoznawalnej marki. Zakres proponowanych przez wirtualne biuro usług jest naprawdę szeroki, zorientowany na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.

Pomyśleliśmy również o firmach działających mobilnie, dla których najbardziej wygodną formą jest prowadzenie rozliczeń on-line.  Logując się na pulpit Menadżera, mają całodobowy podgląd finansów swojego przedsiębiorstwa oraz bezpłatny, łatwy w obsłudze program do wystawiania i wysyłania faktur. Przedsiębiorcy, którzy myślą o założeniu sp. z o.o., księgowość powinni oddać w ręce specjalistów, ponieważ prowadzenie pełnej rachunkowości wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. W razie pytań, służymy pomocą- mailowo, telefonicznie, Skype, GG lub zapraszamy na bezpośrednie konsultacje. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych