WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Tanie biuro rachunkowe 

Poszukujesz dobrego biura księgowego, które kompleksowo, solidnie i co najważniejsze w przystępnej cenie,  zajmie się prowadzeniem księgowości w Twoim przedsiębiorstwie? Nie mogłeś trafić lepiej!

Nasze tanie biuro rachunkowe zajmuje się wielojęzyczną obsługą finansowo-prawną podmiotów gospodarczych działających w różnych sektorach biznesu krajowego i zagranicznego. Zatrudniony w naszym biurze rachunkowym personel, posiada najwyższe kwalifikacje zawodowe, potwierdzone Certyfikatami Ministra Finansów oraz doświadczenie we współpracy na różnych etapach działalności naszych Klientów.

Niezależnie, czy są Państwo na początku swojej przygody z biznesem, czy są Państwo już „zadomowieni” na rynku, nasze tanie biuro rachunkowe może zaoferować Państwu praktyczne rozwiązania, których celem jest optymalizacja podatków firmy. Główne filary naszej działalności to: prowadzenie ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtowa i VAT, deklaracje podatkowe, rozliczenia ZUS, usługi HR, controlling oraz doradztwo prawne i finansowe.

Biuro rachunkowe Kraków jest rzetelną firmą, która wysoko ceni sobie takie wartości jak: zaufanie, otwartość w kontaktach z Klientami oraz bezpieczeństwo. Dlatego nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie do odpowiedzialności cywilnej, zapewniające pełen komfort współpracy, niezależnie od zmieniającej się koniunktury na rynku. Tanie biuro rachunkowe to wysokiej klasy, nowoczesna księgowość o doskonale zorganizowanej strukturze, dzięki czemu nigdy nie ma u nas „poślizgów” czasowych i wszystkie przeprowadzane operacje finansowe są dodatkowo kontrolowane przez naszą komórkę nadzoru finansowego. Uważnie słuchamy Państwa sugestii i sukcesywnie wdrażamy nowe rozwiązania, także w zakresie technologii.

System księgowości online z darmowym programem do fakturowania jest rozwiązaniem, z którego coraz chętniej korzystają mobilni przedsiębiorcy. Daje on możliwość przesyłania do nas rozliczeń całodobowo, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób o nieregularnym trybie pracy. Wielu przedsiębiorców jest zainteresowanych także obniżeniem kosztów podatkowych, nad czym pracują nasi eksperci, ustalając z Klientami najbardziej optymalną ścieżkę rozwoju firmy.

Biuro rachunkowe Kraków może udostępnić Klientom adres korespondencyjny dla firmy w reprezentacyjnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Krakowa (ścisłe centrum), który jest przy okazji doskonałą formą reklamy wizerunku firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy wiąże się z licznymi obowiązkami, którym bardzo trudno jest sprostać czasowo, dlatego dużo Klientów zwraca się do nas także z prośbą o uporządkowanie dokumentacji finansowej oraz wyprowadzenie zaległości. W takich kwestiach również można liczyć na naszą pomoc, co bezpośrednio przekłada się na większy komfort Państwa pracy.

Nasze tanie biuro rachunkowe ma duże doświadczenie w sprawach urzędowych, dlatego chętnie pomagamy załatwić niezbędne formalności przy zakładaniu firmy oraz prowadzeniu korespondencji z ZUS-em czy Urzędem Skarbowym. Jeśli obawiają się Państwo zawiłych procedur i braku dostatecznej wiedzy na temat zmieniających się przepisów podatkowych, nasi doradcy chętnie w Państwa imieniu zadbają o prawidłowe przygotowanie dokumentów i prowadzenie korespondencji z urzędami. Bierzemy na swoje barki najtrudniejsze tematy prawno-finansowe i gwarantujemy najwyższą jakościowo obsługę zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustawie o rachunkowości.

W naszym przypadku tanie biuro rachunkowe jest synonimem usług na najwyższym poziomie, na które każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych