WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Ubezpieczenie biuro rachunkowe 

Proces założenia firmy, zarządzanie nią w sposób skuteczny i efektywny - to największe wyzwania, jakie czekają przyszłego przedsiębiorcę. Istotną sprawą jest również nawiązanie współpracy z odpowiednimi osobami- wysoko kwalifikowanymi, posiadającymi duże doświadczenie w branży.

Nasze biuro rachunkowe Kraków jest miejscem, w którym zatrudniamy takich właśnie księgowych i doradców. Ich kompetencje zostały potwierdzone certyfikatami MF. Ponadto zapewniając stabilne warunki współpracy, zadbaliśmy również o ubezpieczenie. Biuro Rachunkowe Kraków ma wykupioną polisę OC, dzięki której, bez żadnego ryzyka, mogą Państwo powierzyć nam prowadzenie finansów w Swojej firmie. Sporządzając oferty dla biznesmenów, prowadzących już własną działalność gospodarczą, stawiamy rzetelną ocenę aktualnej sytuacji. Najpierw przeprowadzamy analizę stanu aktualnego przedsiębiorstwa, jego zasobów, a następnie proponujemy wdrożenie rozwiązań, które usprawnia działania firmy.

Naszym zadaniem jest odciążenie przedsiębiorców poprzez przejęcie poszczególnych obowiązków firmowych np. prowadzenie korespondencji z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi instytucjami, jak również reprezentowanie Klientów przed nimi. Oprócz tego nasi pracownicy zapewniają odbiór dokumentów z firmy przedsiębiorcy, w sytuacji, gdy nie może przekazać je osobiście. Biuro rachunkowe zajmuje się także rejestracją spółki od podstaw, kontrolując cały proces od A do Z, co jest gwarancją prawidłowego przeprowadzenia procesu. Młody przedsiębiorca zakładający firmę otrzymuje również wiele cennych wskazówek i instrukcji jak wypełnić dokumenty i formularze.

Wirtualne Biuro Kraków – oferta atrakcyjna i wyjątkowa, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo może zyskać prestiżowy adres dla firmy z siedzibą w ścisłym centrum miasta (Rynek Główny), poza tym nasi pracownicy zajmują się kompleksową obsługą finansową i administracyjną oraz udostępniają programy usprawniające pracę przedsiębiorstwa (Pulpit Menadżera oraz aplikacja do wystawiania faktur). Warto dodać, iż tak prestiżowa lokalizacja pozytywnie wpływa na renomę firmy, wzmacniając jej pozycję na rynku. Z uwagi na posiadane ubezpieczenie, biuro rachunkowe ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie świadczone usługi.

Poznaj więcej szczegółów, kontaktując się z naszym biurem rachunkowym za pośrednictwem dostępnych komunikatorów, telefonicznie lub poprzez e-mail. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych