WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Umowa z biurem rachunkowym wzór 

Witamy w nowoczesnym i eleganckim biurze rachunkowym w Krakowie! Jesteśmy na rynku usług księgowych już od paru dobrych lat, dzięki czemu zgromadziliśmy duże doświadczenie w obsłudze różnych zleceń. Zgłaszają się do nas zarówno osoby fizyczne, prowadzące jednoosobowe firmy, jak również spółki cywilne, kapitałowe oraz fundacje i stowarzyszenia. Mamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, audytu oraz doradztwa prawnego i podatkowego dla firm z rozmaitych branż.

Biuro rachunkowe Kraków tworzy idealnie dobrany zespół najlepszych specjalistów, którzy działają z pasją i zaangażowaniem. Wszyscy nasi księgowi posiadają certyfikaty MF i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co daje komfort i gwarancję rzetelności powierzonych nam zleceń. Ważnym zabezpieczeniem dla Państwa jest także umowa z biurem rachunkowym, wzór której standardowo przesyłamy Państwu do wglądu, by można przed podpisaniem, bez pospiechu, zapoznać się z wszystkimi warunkami współpracy.

Nasze biuro rachunkowe podejmuje się każdego, nawet najbardziej trudnego zadania, ponieważ jesteśmy zorientowani na rozwój i ciągłe poszerzanie swoich kompetencji. W oparciu o obowiązujące przepisy prawne, jesteśmy w stanie wyprowadzić zaległości spółki, przekształcić ją w inną formę prawną i przeprowadzić także ważne czynności, które wymagają dużej wiedzy i doświadczenia. Można również upoważnić nasze biuro rachunkowe do reprezentowania firmy przed organami państwowymi (US, ZUS, Sądy).

Biuro rachunkowe Kraków pomaga również przedsiębiorcom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biznesem i chcą mieć całkowitą pewność, że wszystkie czynności formalne związane z rejestracją firmy, przebiegną w sposób prawidłowy i sprawny.

„Czas to pieniądz”, więc zgodnie z tą maksymą staramy się, aby wszystkie powierzone nam czynności, byli realizowane terminowo i sprawnie. Nasi Klienci myślą podobnie, dlatego dużą popularnością cieszy się nasz program do księgowości online, w którym automatycznie mogą Państwo generować do nas rozliczenia VAT. W ten sposób obie strony zaoszczędzają dużo czasu, który można poświęcić na realizację celów rozwojowych. U nas wygląda to tak, że pracownicy, pomimo posiadanych wysokich kwalifikacji zawodowych, uczestniczą stale w konferencjach i szkoleniach branżowych, na których prezentowane są nowinki ze świata biznesu i gospodarki. Jesteśmy więc na bieżąco ze wszelkimi zmianami w przepisach prawnych i z nowymi regulacjami, które szybko przekładamy na język praktyki.

Nasze biuro rachunkowe to 100% pewności, że polityka rachunkowości Państwa firmy będzie realizowana rzetelnie i bez „poślizgów czasowych”. Przed podjęciem finalnej decyzji, zalecamy, by umowa z biurem rachunkowym, wzór której trafia na Państwa skrzynkę e-mail, była dokładnie przez Państwa przeanalizowana.

W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami drogą e-mail telefonicznie, przez Skype, GG lub osobiście. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych