WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Umowa z biurem rachunkowym 

Umowa z biurem rachunkowym to wiążąca decyzja, która musi być gruntownie przemyślana, gdyż od niej może zależeć przyszłość Państwa firmy. Ważnymi kwestiami, które należy wziąć pod uwagę są: wysokie kompetencje zawodowe personelu – udokumentowane stosownymi certyfikatami MF, doświadczenie zawodowe przy obsłudze firm z różnych sektorów finansowych oraz kwestia zabezpieczenia zleceń.

Nasze biuro rachunkowe jest wyspecjalizowaną jednostką o dużym doświadczeniu w zakresie outsourcingu księgowego, która jest w stanie zagwarantować Państwu pełne bezpieczeństwo i rzetelność powierzonych zadań. Za nami stoją zadowoleni Klienci, którzy rekomendują nasze usługi księgowe, prawne i doradcze swoim znajomymi oraz przyjaciołom.

Stawiamy na rozwój i poszerzenie naszej Klienteli, dlatego umowa z biurem rachunkowym dla nowych, firm, zakłada preferencyjne warunki współpracy. Nasze biuro rachunkowe jest z Państwem na różnych etapach działalności i z każdej najtrudniejszej sytuacji nasi biegli księgowi i prawnicy, potrafią znaleźć dobre rozwiązanie. Biuro rachunkowe Kraków zawsze sumiennie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki, za które jest odpowiedzialna konkretna, przydzielona do obsługi danej firmy, osoba. To z biegłym księgowym Klient elastycznie umawia się co do najbardziej odpowiedniej formy kontaktu (osobiście, telefonicznie, e-mail, GG, Skype), dzięki czemu, bez żadnych barier, mogą Państwo na bieżąco kontrolować rozliczenia Swojej firmy i w razie wątpliwości kierować do nas uwagi i sugestie. Dla zapracowanych przedsiębiorców, którzy stawiają na uproszczone rozliczenia, wdrożyliśmy księgowość online, dzięki czemu, w dowolnym czasie, mogą automatycznie przesyłać do nas faktury.

Biuro rachunkowe Kraków znajduje się w dobrym komunikacyjnie punkcie – na Rynku Głównym, gdzie w razie potrzeby jest możliwość wynajmu biura na godziny czy w pełni wyposażonej sali konferencyjnej.  Firmy, którym nie zależy na stacjonarnej dzierżawie powierzchni biurowej, mogą również skorzystać z adresu wirtualnego do rejestracji Swojej firmy w urzędzie. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zapewnić sobie profesjonalną obsługę księgową i administracyjną. Nie bez znaczenia jest także podległość, zarejestrowanej na rynku firmy, pod przyjazny Urząd Skarbowy, gdzie nasi doradcy szybko i bezkolizyjnie, przeprowadzają wszelkie procedury związane z zakładaniem firmy bądź jej przekształceniem.

Biuro rachunkowe w centrum czeka na nowe, prężnie rozwijające się firmy. Gwarantujemy 100% skuteczności, poufności i pełne bezpieczeństwo Państwa danych. Biuro rachunkowe Kraków posiada ubezpieczenie OC, dzięki czemu finanse Państwa firmy są bezpiecznie zarządzane. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych