WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi biura rachunkowego 

Sprawne zarządzanie firmą nie jest sprawą prostą, dla wielu - zwłaszcza początkujących przedsiębiorców - bywa nie lada wyzwaniem.  Zakres pojęć związanych z rachunkowością i księgowością jest szeroki, dlatego dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi biura rachunkowego, które rzetelnie i kompleksowo zajmie się realizacją najpilniejszych zadań.

Biuro rachunkowe Kraków, które posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej daje gwarancję maksymalnego komfortu prowadzenia działalności. Nasi księgowi to zespół kompetentnych pracowników, legitymujących się Certyfikatem MF. Usługi biura rachunkowego są skierowane zarówno do młodych, dopiero początkujących biznesmenów, jak i do tych podmiotów, które prowadzą firmę już od dłuższego czasu i są zainteresowane outsourcingiem księgowym.

Proces zakładania firmy powinien być przemyślany i odpowiednio przeprowadzony- to oczywista kwestia, z którą każdy się zgodzi.  Wielu  młodych przedsiębiorców bierze zbyt dużo na swoje braki i zdarza się, że napotykają na przeszkody, które opóźniają ich start na rynku.  Sam proces rejestracji firmy na rynku bywa problematyczny.  Trzeba wypełnić sterty dokumentów i formularzy, przy czym przydatna jest wiedza z zakresu prawa podatkowego i ogólnych trendów w gospodarce. My jesteśmy na bieżąco z tymi zagadnieniami i dlatego możemy zapewnić w 100% bezpieczną i fachową pomoc. Wykorzystując swoją wiedzę praktyczną związaną z prowadzeniem biznesu, nasze biuro rachunkowe zajmuje się rejestracją spółek i innym form prawnych.

Spektrum naszych działań jest dość szerokie; począwszy od zakładania spółek i prawnej reprezentacji firm w urzędach, poprzez usługi księgowe i prawne, a skończywszy na wirtualnym biurze. Z propozycji mobilnych usług sekretarskich i księgowych korzystają głównie przedsiębiorcy, którym zależy na wygodnej i wysokojakościowej obsłudze firmy, uwzględniającej elastyczny grafik zleceniodawcy i możliwości dostosowania zleceń do konkretnej sytuacji. Nasze e-biuro Kraków wychodzi naprzeciw takim właśnie firmom, oferując tanie i profesjonalne usługi – kadrowe, księgowe i administracyjne.

Nowością jest księgowość on-line, która jest przez nas odpowiednio zabezpieczona i funkcjonalna.  Wdrożyliśmy bowiem program do automatycznego przesyłania faktur, który bezpośrednio łączy przedsiębiorcę z naszym działem księgowości. Logując się na Pulpit Managera mają Państwo podgląd na całość procesów księgowych i w razie pytań można zgłaszać się na bieżąco do naszych pracowników- przez GG, Skype, email, faks lub telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych