WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi doradztwa podatkowego 

Pomyślne zarządzanie własnym biznesem zależy od wielu czynników. Przyjrzyjmy się tym, na które mamy wpływ i dzięki ich przemyślanemu wyborowi mogą Państwo zapewnić stabilny rozwój Swojej firmy. Jednym z nich jest kompetentna obsługa księgowa, świadczona przez zawodowych księgowych oraz usługi doradztwa podatkowego.

Świadczymy szeroki wachlarz usług, zarówno dla osób, które dopiero chcą założyć działalność gospodarczą, jak i dla tych, którzy funkcjonują na rynku od dawna, ale poważnie myślą o wdrożeniu działań minimalizujących comiesięczne koszty prowadzenia biura.

Nasze Usługi doradztwa podatkowego są często wykorzystywane przez firmy, które chcą wprowadzić zmiany w strategii rozwoju Swojej firmy i ustalić korzystną ścieżkę finansową. W tym celu nasi certyfikowani doradcy podatkowi dokonują analizy dotychczasowego stanu finansów w przedsiębiorstwie.

Nasi pracownicy udzielają wsparcia firmom, które dopiero rejestrują Swoją działalność i nie chcą samodzielnie przechodzić przez całą procedurę urzędniczą, co może być obarczone ryzykiem kosztowych błędów, wynikających z niedostatecznej znajomości zmieniających się przepisów prawa podatkowego. Samo wypełnianie dokumentów i formularzy może okazać się trudne i stresujące, dlatego również w tym zakresie udzielimy Ci  praktycznych wskazówek.

Polecamy również usługi Wirtualnego Biura Kraków, które posiada siedzibę w Rynku Głównym i w razie potrzeby udostępnia Swój adres do rejestracji firmy. Oprócz tego pracownicy wirtualnego sekretariatu proponują kompleksową obsługę firmową – kadrową, prawną i rachunkową.

Można także skorzystać z księgowości on-line, posiadającej program do automatycznego generowania rozliczeń VAT.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych