WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi księgowe cennik 

Witamy w naszym biurze rachunkowym Kraków! Zapraszamy na krótki rekonesans po najważniejszych punktach naszej oferty, który pozwoli Państwu podjąć przemyślaną decyzję odnośnie  wyboru najbardziej odpowiedniej dla siebie formy współpracy.

Nasze biuro rachunkowe działa kompleksowo, dostarczając optymalne rozwiązania biznesowe dla firm w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi płacowo-kadrowej, ewidencji ryczałtu i VAT, audytu oraz profesjonalnego doradztwa gospodarczego. Nie ograniczamy naszych działań do określonego typu działalności gospodarczej czy branży, lecz świadczymy nasze usługi dla firm handlowych, przemysłowych oraz dla sektora usługowego.

Nasi biegli księgowi, rewidenci i doradcy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, potwierdzone certyfikatami Ministra Finansów. Ponadto cały nasz personel charakteryzuje się otwartą i przyjazną postawą w kontaktach z Klientami, co sprzyja nawiązywaniu i utrzymywaniu stałych relacji. Łączy nas ten sam cel: wypracowanie skutecznych i ekonomicznych rozwiązań biznesowych, które zaowocują w przyszłości sukcesem finansowym firmy, a my zyskamy zaufanego partnera biznesowego.

Biuro rachunkowe Kraków stawia na rzetelne i bezpieczne rozwiązania w zakresie outsourcingu rachunkowego. Zainwestowaliśmy w nowoczesne programy do księgowości internetowej, aby mogli Państwo sprawnie i w łatwy sposób przesyłać do nas rozliczenia. Mobilni przedsiębiorcy chętnie korzystają z tej uproszczonej formy rozliczeń, ponieważ daje to niezależność, dużą swobodę działania i jednocześnie usprawnia wszelkie procesy rozliczeniowe. Świadczone przez nas usługi księgowe, cennik mają każdorazowo ustalany z Klientem i zależy on od zakresu konkretnego zlecenia. W przypadku chęci nawiązania długofalowej umowy z naszym biurem, istnieje możliwość negocjacji stawek.

Nasze biuro rachunkowe może udostępnić także wirtualny adres z siedzibą firmy na Rynku, który może być wykorzystany do korespondencji oraz mogą go Państwo umieścić we wszystkich materiałach identyfikujących firmę. Zaletą mobilnej księgowości jest także duża elastyczność, jeśli chodzi o formy kontaktu – osobiście, e-mail, GG, Skype. Dedykowana do obsługi firmy księgowa, bierze na siebie pełną odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie procesów rozliczeniowych i my jako biuro rachunkowe- ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dajemy 100% gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa powierzonych nam zleceń.

Tylko u nas usługi księgowe cennik mają zoptymalizowany pod kątem stałej umowy z Klientami.

Jeśli szukają Państwo taniego, lojalnego i pewnego biura rachunkowego, w którym respektowane są uczciwe zasady współpracy biznesowej, serdecznie zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych