WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi księgowe dla firm 

Usług księgowe dla firm są coraz częściej zamawiane w ostatnich latach. Jaka jest przyczyna rosnącej z każdym rokiem popularności zewnętrznej obsługi finansowej? Zapewne chodzi o koszty, które są znacznie niższe w przypadku współpracy z biurem rachunkowym, oferującym w pakiecie kompleksowe usługi księgowe dla firm, kadry i płace, administrację i doradztwo księgowe. Jeśli chcieliby Państwo zatrudnić stacjonarnych, etatowych specjalistów, którzy zajęliby się profesjonalnym prowadzeniem tych wszystkich spraw, koszty wzrosłyby wielokrotnie.

Czy współczesny mikroprzedsiębiorca może sobie na to pozwolić? Czy taka inwestycja zwróci się, zanim firma zacznie na siebie zarabiać?  Ryzyko w tym przypadku jest spore, dlatego wielu przedsiębiorców wybiera bezpieczniejsze i dużo tańsze rozwiązania, dzięki którym mogą zainwestować pieniądze w rozwój firmy, a kwestie związane z obsługą księgową czy administracyjną powierzyć wykwalifikowanym, zewnętrznym jednostkom. Nawet w najmniejszej firmie księgowość musi być prowadzona z należytą starannością i z uwzględnieniem aktualnej sytuacji gospodarczej i finansowej.

Biuro rachunkowe Kraków świadczy usługi księgowe dla firm, śledząc na bieżąco zmiany w prawie podatkowym i obserwując sytuację gospodarczą w kraju. Zawsze przygotowujemy oferty wraz z wyceną  „pod” konkretną firmę, uwzględniając specyfikę danej działalności oraz zakres czynności objętych zleceniem.

W przypadku rejestracji spółki z o.o. proces jest wieloetapowy i wymagający zaawansowanej wiedzy. Rozsądnym wyjściem jest zatem konsultacja z doświadczonym pracownikiem, mającym obszerną wiedzę na temat zakładania określnej formy prawnej DG i doboru najbardziej właściwej dla danej firmy formy prowadzenia działalności. Błędy zdarzają się każdemu, lecz najłatwiej o ich popełnienie mniej doświadczonym pracownikom, którzy mierzą się z tematem po raz pierwszy.

W naszym biurze rachunkowym zatrudnieni są wyłącznie specjaliści o wieloletnim doświadczeniu i wysokich kompetencjach, dlatego mogą zagwarantować profesjonalną pomoc w rejestracji firmy od A do Z i udzielić wskazówek jak wypełnić różne dokumentację rejestracyjną. Biuro rachunkowe ma w ofercie również usługi księgowe dla firm, które prowadzą od dawna biznes i są gotowe na konstruktywne zmiany, zmierzające w kierunku efektywnej strategii rozwoju. Ważne w tym przypadku jest właściwe delegowanie zadań osobom, które specjalizują się w danej dziedzinie i będą w stanie zaproponować nowoczesne i sprawdzone w praktyce działania.

Wiadomo, iż przedsiębiorcom, prowadzącym już własną firmę, najbardziej zależy dobrej organizacji czasu. Ogrom obowiązków sprawia, iż są w nieustannym pośpiechu. Dlatego w takich sytuacjach nasi pracownicy oferują pomoc m.in. w prowadzeniu korespondencji z US czy ZUS, czy reprezentowaniu firmy przed tymi urzędami.

Nasze biuro rachunkowe proponuje mobilnym przedsiębiorcom sprawdzoną usługę- Wirtualne Biuro Kraków, której największym atutem jest to, iż umożliwia rejestrację Twojej firmy z siedzibą na Rynku Głównym. Jest najtańsza i najlepsza reklama wizerunkowa, która buduje prestiż i wiarygodność przedsiębiorcy. Otrzymujesz do tego podstawowy pakiet usług sekretarskich: całkowitą obsługę korespondencji firmowej, funkcję przekierowanie rozmów telefonicznych za pośrednictwem naszego wirtualnego sekretariatu, skanowanie poczty e-mail, księgowość on-line i darmowe doradztwo finansowe i gospodarcze. Usługa „Pulpit Menadżera” (czyli podgląd księgowości online) i program do wystawiania faktur – to kolejne zalety oferty Wirtualnego Biura Kraków, do których masz całodobowy dostęp.

Poza tym, jeśli nie masz czasu dostarczyć konkretnych dokumentów, napisz do nas wcześniej, a nasz pracownik sam je odbierze lub umówi się z Tobą w wybranym punkcie miasta. Poznaj szczegóły, dzwoniąc lub pisząc do nas.

Do dyspozycji masz: telefon, faks, GG, Skype oraz email.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych