WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi księgowe Kraków 

Usługi księgowe Kraków to nowoczesne rozwiązanie outsourcingowe dla firm zainteresowanych kompleksową obsługą w zakresie księgowości, doradztwa finansowo-prawnego oraz administracji.

Na rynku usług rachunkowych, nasze usługi księgowe Kraków wyróżnia przystępna oferta cenowa i kompetentna, wyspecjalizowana kadra pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Stawiamy na stałą współpracę, w oparciu o sprawdzone w praktyce rozwiązania biznesowe, prowadzące w kierunku optymalizacji podatkowej. Mogą nam Państwo powierzyć zadania z zakresu: prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg handlowych, ewidencji ryczałtowej i VAT, obsługi płacowo-kadrowej, audytu oraz analiz i sprawozdań finansowych.

Nasze biuro rachunkowe działa na wielu płaszczyznach i we współpracy z wybitnymi specjalistami, potrafimy pomóc zarówno firmom, które stawiają pierwsze kroki na rynku, jak również zainteresowanym restrukturyzacją działalności. Mamy bogate doświadczenie w wielu sektorach biznesu krajowego i zagranicznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym zleceniodawcom korzystne, długofalowe, rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę, iż na lokalnych rynkach jest wiele firm oferujących podobne usługi, dlatego postawiliśmy na nowoczesność i mobilność, zachowując oczywiście możliwość tradycyjnych form współpracy. Wybór odpowiedniej zależy wyłącznie od Państwa decyzji, do której my elastycznie się dostosujemy.

Dla firm działających mobilnie, którym zależy na wygodnych czasowo sposobach współpracy, mamy propozycję księgowości online wraz z intuicyjnym programem do księgowania faktur VAT. Mogą Państwo całodobowo, zupełnie bezpłatnie, logować się do systemu i w prosty sposób przesyłać rozliczenia do naszego działu księgowego. Biuro rachunkowe Kraków daje także możliwość wyboru metody kontaktu z dedykowanym Państwu księgowym lub innym specjalistą. Za pomocą e-maila, telefonicznie lub poprzez komunikatory, mogą Państwo przekazywać nam swoje sugestie bądź kierować do nas pytania. Na bieżąco otrzymają Państwo na nie odpowiedź.

Nasze krakowskie biuro rachunkowe pomaga także firmom na początku ich biznesowej drogi, oferując wirtualny adres w centrum, dedykowany numer telefonu i faksu oraz administracyjne wsparcie pracowników wirtualnego sekretariatu w zakresie odbioru, przesyłki poczty czy skanowania dokumentów. Klienci zdecydowani na stałą współpracę, mogą liczyć na duże rabaty i szereg usług gratisowych m.in. dwa miesiące księgowości, porady prawne dla firmy i rodziny oraz bilans roczny.

Jeśli jeszcze nas nie znasz, najwyższy czas, żeby to zmienić i postawić na ekonomiczne rozwiązania biznesowe. Usługi księgowe Kraków oferowane przez nasze biuro są w Twoim zasięgu, wystarczy do nas przyjść, zadzwonić lub napisać.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych