WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi księgowe 

Biuro rachunkowe Kraków dedykuje kompleksowe usługi księgowe i prawne wszystkim podmiotom gospodarczym, które stawiają wysokie wymagania w zakresie jakości obsługi i efektywnej polityki rachunkowości firmy. Mamy mocną pozycję na rynku i z powodzeniem realizujemy zlecenia przedsiębiorców z różnych sektorów biznesu. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności, jak również firmy zatrudniające kilkaset osób i w zależności od typu działalności oraz struktury przedsiębiorstwa, potrafimy dostosować naszą ofertę pełnej lub uproszczonej księgowości.

Wachlarz naszych działań jest bardzo szeroki: prowadzimy księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową i VAT, kadry i płace, audyty, analizy finansowe oraz kompleksowe doradztwo finansowe i gospodarcze. Stawiamy przede wszystkim na komfort współpracy z Klientami, dlatego nasze biuro rachunkowe zabezpieczyło interesy swoich Klientów poprzez wykupienie polisy OC. Wszyscy zatrudnieni w naszym biurze specjaliści: ekonomiści, prawnicy, biegli księgowi, rewidenci, działają na gruncie obowiązujących przepisów prawa podatkowego i, w oparciu o rzetelną wiedzę oraz bogate doświadczenie zawodowe, są w stanie zapewnić Państwu obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie.

Biuro rachunkowe Kraków jest otwarte na nowoczesnych, mobilnych przedsiębiorców i to właśnie dla nich ma pakiet korzystnych rozwiązań outsourcingowych. Specjalnie dla Państwa wdrożyliśmy system księgowości online z prostym w obsłudze programem do fakturowania. Z doświadczenia wiemy, że bardzo Państwo cenią elastyczność i swobodę działania, dlatego pozostawiamy Państwu wybór w kwestii preferowanej formy współpracy z nami: osobiście, telefonicznie, e-mail lub poprzez komunikatory. Zgodnie z polityką naszej firmy, zapewniamy terminowe i rzetelne usługi księgowe.

Nasi doradcy poprowadzą Państwa firmę, począwszy od pomocy w jej założeniu (przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów do rejestracji działalności), poprzez dokładną analizę obecnej strategii finansowej firmy, a skończywszy na doradztwie w kwestii przekształcenia firmy czy restrukturyzacji. U nas usługi księgowe są realizowane zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości i z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur prawno-finansowych.

Chcą Państwo mieć pewność co do jakości procesów rozliczeniowych w firmie? Zapraszamy do naszego biura!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych