WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi podatkowe 

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga ciągłego podejmowania decyzji- dobrze mieć „pod ręką” mądrych doradców, którzy na chłodno przeanalizują sytuację i podpowiedzą korzystne rozwiązania.  Każdy z naszych pracowników jest specjalistą w swojej dziedzinie i dlatego warto powierzyć niektóre aspekty związane z zarządzaniem firmę pewnemu i sprawdzonemu personelowi. Jest to przede wszystkim duża oszczędność czasu. Zamiast brać wszystko na swoje barki, warto rozsądnie rozdzielić zadania.

Biuro rachunkowe Kraków wychodzi z propozycją współpracy polegającej na przejęciu najbardziej uciążliwych i czasochłonnych obowiązków z zakresu księgowości, kadr oraz administracji, co zapewnia maksymalny komfort prowadzenia firmy. Zatrudniamy wykwalifikowanych księgowych, pracujących w branży od kilkunastu lat. Świadczymy usługi podatkowe, księgowe oraz sekretarskie. Nasi pracownicy korespondują w imieniu Klientów z organami kontroli skarbowej i ZUS-em, dzięki czemu trzymamy „rękę na pulsie” i żadna kontrola fiskusa nie będzie stresująca.  Biuro rachunkowe oferuje także pomoc dla osób, które dopiero wkraczają w świat biznesu i chcą sprawnie przejść przez wszystkie procedury związane z rejestracją firmy. Nasi doradcy i księgowi, wykorzystując gruntowną wiedzę związaną z prowadzeniem biznesu, zadbają o to, by proces zakładania firmy był przemyślany i przeprowadzony w odpowiedni sposób.

Warto również przyjrzeć się usłudze Wirtualne Biuro Kraków, która dedykujemy głównie mobilnie działającym firmom oraz tym, które, ze względu na klientów z tej części Polski,  chcą mieć filie swojej działalności  właśnie w Krakowie. Istnieje możliwość zarejestrowania firmy pod adresem na samym Rynku Głównym, co przynosi firmie konkretne korzyści wizerunkowe. Poza tym, wirtualny sekretariat zapewnia także obsługę kadrową, finansowo-księgową oraz administracyjną dla każdego rodzaju firm.

Działasz głównie mobilnie? Nie ma sprawy! Możesz skorzystać z księgowości internetowej i za pomocą funkcjonalnych aplikacji – m.in. programu do wystawiania faktur i Pulpitu Menadżera, możesz śledzić przez całą dobę rozliczenia ze Swoimi kontrahentami. Program do przesyłania faktur jest także do Twojej dyspozycji o dowolnej porze dnia i nocy. Nasi stali klienci cenią łatwą i szybko komunikację z nami- Skype, GG, faks, email lub telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych