WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi rachunkowe Kraków 

Usługi rachunkowe Kraków są często wybierane przez przedsiębiorców, którym zależy na fachowej i rzetelnej pomocy wykwalifikowanego personelu. Taką pewność daje współpraca z  dobrym biurem rachunkowym, w którym zatrudnieni są wyłącznie doświadczeni i profesjonalni księgowi, legitymujący się certyfikatami MF.

Nasze biuro rachunkowe na priorytetowo traktuje profesjonalne i kompleksowe prowadzenie usług rachunkowych, tak by zapewnić Klientom najwyższa jakościowo obsługę finansową firmy. Świadczone przez nas usługi rachunkowe Kraków są skierowane zarówno do doświadczonych biznesmenów, jak i początkujących przedsiębiorców. Nasi pracownicy dysponują obszerną wiedzą na temat prowadzenia biznesu, dlatego pomagają od A do Z w zarejestrowaniu spółki z o.o. oraz innych typów działalności gospodarczej. Udzielamy wsparcia również w pozornie mało znaczących kwestiach takich jak wypełnianie formularzy i wniosków, tak by przedsiębiorca nie musiał się martwić, że popełni jakikolwiek błąd czy przeoczy ważną sprawę. Jest to niezmiernie ważna kwestia, gdyż proces rejestracji nie jest łatwy i można popełnić błąd, który będzie miał konsekwencje w przyszłości.

Nasze biuro księgowe oferuje usługi rachunkowe Kraków także dla tych, którzy już od dawna prowadzą własną działalność gospodarczą – reprezentacja przed ZUS i US, prowadzenie korespondencji z wieloma instytucjami, odbiór dokumentów z firmy Klienta pod warunkiem wcześniejszego umówienia się. Przejęcie części obowiązków związanych z prowadzeniem firmy, pozwoli każdemu przedsiębiorcy zaoszczędzić cenny czas i zająć się rozwijaniem biznesu.

Warto również wspomnieć o usłudze Wirtualnego Biura Kraków, która pozwala na znaczące oszczędności.  Najbardziej atrakcyjną propozycją jest tutaj prestiżowy adres – Rynek Główny 28 wraz z kompleksową obsługą administracyjną, księgowo-finansową i kadrową. Mobilni przedsiębiorcy cenią także dostęp do programu fakturującego oraz usługi ”Pulpit Menadżera” (księgowość Twojego przedsiębiorstwa online), które pozwalają na zachowanie dużych oszczędności i dają niezależność.

Aby dokładanie zorientować się z naszych propozycjach, zachęcamy do umawiania się na spotkania bezpośrednie poprzez GG, telefon, faks, Skype oraz email. Prowadzimy również konsultacje on-line, zatem jeśli nie dysponują Państwo czasem, by spotkać się w naszym biurze, zawsze można wirtualnie porozmawiać z naszymi specjalistami. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych