WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Usługi rachunkowe 

Biuro księgowe Kraków proponuje usługi rachunkowe  dla różnego typu spółek, jednoosobowych działalności oraz wielooddziałowych, międzynarodowych firm. W zależności od specyfiki Państwa działalności, potrafimy dobrać odpowiednie, optymalne rozwiązanie w zakresie polityki finansowej firmy. Dla małych, mobilnych podmiotów gospodarczych, mamy propozycję współpracy opartej o uproszczone procedury księgowości, prowadzone w systemie online, ze specjalnym, bezpłatnym programem do przesyłania faktur. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ze względu na elastyczne sposoby komunikacji z naszą kancelarią. Klienci, z którymi współpracujemy, cenią sobie możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie formy kontaktu z dedykowanym księgowym- telefonicznie, mailowo lub za pomocą popularnych komunikatorów- Skype i GG.

W naszym biurze księgowym usługi rachunkowe są realizowane na najwyższym poziomie, o co dbają biegli księgowi legitymujący się certyfikatami Ministra Finansów i posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Biuro rachunkowe Kraków służy pomocą i merytorycznym wsparciem na każdym etapie Państwa działalności. W przypadku firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, nasi doradcy oferują kompleksową pomoc w zakresie rejestracji firmy na rynku, przeprowadzenia Klienta przez wszystkie procedury administracyjne w Urzędzie Skarbowym, ZUS-e czy innych przydzielonych, ze względu na właściwość miejscową, organach. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile czasu zajmuje załatwienie wszystkich niezbędnych spraw formalnych i jakim ryzykiem – w przypadku omyłki lub niedopatrzenia – może być obarczony przedsiębiorca, stąd propozycja szybkiej i sprawnej pomocy w zakresie przygotowania dokumentów oraz prowadzenia korespondencji z urzędami.

Nasze biuro rachunkowe może reprezentować firmę Klienta przed urzędami, co w znacznej mierze odciąży Państwa od konieczności znajomości zmieniających się przepisów prawnych i ustaw, co bywa uciążliwe i czasochłonne. Mamy również do dyspozycji najbardziej atrakcyjny na lokalnym rynku adres, pod którym mogą Państwo zarejestrować swoją firmę, zapewniając sobie w ten sposób podległość lokalizacyjną pod przyjazny Urząd Skarbowy. Zyskują Państwo również darmową promocję wizerunku firmy i anonimowość, co jest szczególnie cenione przez osoby prowadzące firmę w mieszkaniu prywatnym.

Jesteśmy rekomendowanym, znanym z rzetelnej obsługi, biurem rachunkowym, w którym każdy Klient, jest traktowany podmiotowo i może liczyć na pełną dyskrecję i zachowanie najwyższego standardu poufności danych. Nasze biuro rachunkowe działa wielopoziomowo, w oparciu o sprawdzone sposoby postępowania w różnych sytuacjach. Wiemy jak szybko i bezpiecznie wyprowadzić zaległości firmy oraz znamy procedury przekształcenia spółek. Możemy Państwu zaproponować współpracę w zakresie: prowadzenia pełnej księgowości firmy, księgi przychodów i rozchodów, obsługi kadrowo-płacowej, prawa pracy, audytu, a także doradztwa prawnego i finansowego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura rachunkowego w centrum, gdzie czeka na Państwa kompetentny i otwarty na współpracę doradca.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych