WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Wirtualne biuro rachunkowe 

Sprawne prowadzenie oraz zarządzanie własną działalnością gospodarczą zależy od wielu różnych czynników. Najważniejszym z nich jest zainwestowanie we współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku. Jak do nich dotrzeć?

Wirtualne biuro rachunkowe proponuje współpracę opartą na czystych i klarownych zasadach, z pełną gwarancją rzetelności i terminowości każdej zleconej nam czynności. Jesteśmy zespołem wysokokwalifikowanych księgowych i doradców, legitymujących się Certyfikatami MF. Nie jest  to jednak wiedza tylko na „papierze”, ale poparta jest wieloletnim doświadczeniem we współpracy z różnymi podmiotami gospodarczymi. Za nami stoją konkretni Klienci, którym pomogliśmy „postawić firmę na nogi” oraz  poinstruowaliśmy ich jak pewnie stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu.

Na każdym etapie działalności bądź jej planowania potrafimy dostosować się do Państwa potrzeb i wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Oferty zawsze są „szyte na miarę” każdego Klienta i rozpatrywane kompleksowo.

Wirtualne biuro rachunkowe Kraków – to oferta mobilnych usług, do których należy m.in. – księgowość oraz usługi sekretarskie i kadrowe. Korzystając z  formy wirtualnej prowadzenia księgowości, otrzymują Państwo idealnie skonfigurowany program służący do ewidencji rozliczeń VAT i całodobowy podgląd na procesy rozliczeniowe (Pulpit Managera).

Jeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcą i dopiero planujesz założenie własnej firmy, nasi pracownicy pomogą Ci w jej zarejestrowaniu krok po kroku, gwarantując bezbłędny przebieg całego procesu. Ponadto otrzymasz instrukcje jak wypełnić wnioski oraz formularze. Dzięki temu unikniesz uciążliwej „papierkowej” pracy, która zabiera wiele cennego czasu.  

Wirtualne Biuro rachunkowe oferuje także pomoc w załatwianiu spraw w urzędach jakich jak ZUS czy US, przejmując niektóre obowiązki np.: prowadzenie korespondencji z urzędami, czy reprezentowanie firmy przez organami publicznymi. Celem wirtualnego biura rachunkowego jest przede wszystkim usprawnienie funkcjonowanie firmy na rynku oraz profesjonalna, perspektywiczna współpraca biznesowa.

Skontaktuj się z nami: Skype, mail, faks, telefon, GG.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych