WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Wzór umowy z biurem rachunkowym 

Biuro rachunkowe Kraków stawia na długofalową współpracę z podmiotami gospodarczymi, dla których ważne jest zaufanie, rzetelność i profesjonalizm. U nas takie wartości są na pierwszym miejscu i każdego Klienta, który się do nas zgłosi, traktujemy podmiotowo i zapewniamy każdorazowo indywidualne podejście do zlecenia. Przez lata rozwijaliśmy się z naszymi Klientami, poznawaliśmy Ich potrzeby i rynkowe uwarunkowania. Dlatego możemy Państwu zaproponować najbardziej optymalne cenowo i jakościowo rozwiązania biznesowe. Począwszy od pomocy w zakładaniu firmy, prawnej reprezentacji przed urzędami, poprzez prowadzenie pełnej księgowości i kadr, a skończywszy na wspólnym ustaleniu efektywnej i ekonomicznej strategii rachunkowości dla Państwa firmy.

Zaufało nam już wielu mniejszych i średnich przedsiębiorców z różnych branż, którym pomogliśmy „stanąć na nogi” i skutecznie odnaleźć swoje miejsce na rynku usług konkurencyjnych. Oferujemy przejrzyste i jasno określone warunki umowy, które otrzymują Państwo do akceptacji na piśmie. Standardową procedurą w naszej kancelarii jest przesyłany do Klientów wzór umowy z biurem rachunkowym, w którym szczegółowo określone są zasady współpracy.

Nasze biuro rachunkowe już na początku ustala z Klientem zakres niezbędnych działań, zmierzających w kierunku optymalizacji podatkowej, a potem wdrażamy w życie konkretne rozwiązania. Traktujemy naszych Klientów podmiotowo i właśnie ze względu na szacunek do Państwa, chcemy by wszystkie kwestie dotyczące wzajemnych zobowiązań były precyzyjnie określone. Wzór umowy z biurem rachunkowym jest dla Państwa zabezpieczeniem i nam również daje duży komfort współpracy.

Jesteśmy także otwarci na sugestie zgłaszane przez Klientów. Nasi eksperci na pewno rzetelnie sprawdzą wszystkie możliwości i zaproponują Państwu najlepsze drogi rozwoju firmy. Jesteśmy kancelarią, która łączy tradycję i nowoczesność, dlatego uwzględniamy szybkie tempo życia i konieczność dostosowania się do takiego modelu funkcjonowania. Wprowadziliśmy księgowość online, do której mają Państwo na bieżąco dostęp i mogą Państwo w tym programie bezpośrednio przesyłać do nas faktury. Takie ułatwienie znacznie przyspiesza procesy księgowe i powoduje, iż nie wychodząc z domu, mają Państwo na bieżąco wgląd w całość procesów księgowych.

Nasze biuro rachunkowe wychodzi również z propozycją komunikacji wirtualnej poprzez Skype, GG, e-mail czy telefon. W zależności od potrzeb, Klient może dobrać wygodną dla siebie formę kontaktu – bezpośredniego lub wirtualnego, a my elastycznie dopasujemy się do Państwa potrzeb i wymagań.

Biuro rachunkowe Kraków ma w pełni ugruntowaną pozycję na rynku i cieszy się dużą renomą, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi firmowej i przystępną cenę, zwłaszcza w przypadku długofalowej współpracy. Księgowi, którzy są u nas zatrudnieni, legitymują się Certyfikatami Ministra Finansów i mają ubezpieczenie OC. Bezpieczeństwo, terminowość i rzetelność – to nasze priorytety. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych